Najczęściej przedszkolaki prowadzane są na naukę pływania lub wręcza się im rower.
Rodzice chcą namawiać własne maluchy do aktywności fizycznej, ale rozpoczynają od tych dyscyplin, które nie potrzebują zbytniego zapasu finansowego.

malunek - sklep
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
garderoba
Autor: NatalieMaynor
Źródło: http://www.flickr.com
image - buty
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli na przykład zamówiliby mu profesjonalny sprzęt do golfa, który jest niezwykle kosztowny, a maluch po pół roku stwierdziłby, że to nudne, to wyrzuciliby w błoto sporo pieniędzy. Jednakże, kiedy mowa o zainteresowaniach dorosłych, którzy raczej są już zdeklarowani i są świadomi, co ich cieszy, to sumy tracone na hobby i sprzęt są często dużo większe. Jeżeli ktoś przykładowo jest zapalonym wędkarzem, który uwielbia łowić na środku jeziora, a nie z brzegu lub lubi pływać na łodziach po polskich jeziorach, to z pewnością potrzebuje… łodzi! Prawda, to żadna niespodzianka i nie dziwi to nikogo. Łódź oczywiście powinniśmy myć, przygotować do każdego sezonu i trzymać w garażu. I przed latem jakoś należy ją dowieść do wody. Z tego powodu spory odsetek właścicieli łodzi posiada również przyczepy podłodziowe, dzięki którym bez problemu mogą przetransportować swoją łódkę do jeziora. Wystarczy tylko, żeby ich samochód posiadał hak i można ruszać w trasę.

Jeżeli łódź jest duża i jest możliwość na niej nocować, to jest to najczęściej początek rewelacyjnych wakacji, które można spędzić sami albo z kolegami choćby na Mazurach.