Jeżeli chcesz, by twoje stroje powodowały, że wyglądasz bardziej szczupło, zdecyduj się na sukienki z długim tyłem. Sukienki, w których tył jest odsłonięty, są naturalnie bardziej gorące, ale nie pasują do każdej sylwetki. Na dodatek zakładanie na siebie takich kreacji zimą, gdy jest zimno, jest kiepskim pomysłem. Sukienki z długim tyłem spotkasz w wielu butikach – dostępna jest duża gama krojów. Jeżeli chodzi o barwy, warto wybrać wszelkie wersje białości, które będą zimą na topie.

kliknij źródło
Autor: katrien berckmoes
Źródło: http://www.flickr.com

Bluzy są też dla pań. Nie czarujmy się, każda z nas chciałaby czasami włożyć na siebie coś przyjemnie komfortowego i dającego ciepło, zwłaszcza jesienią. Nie masz obowiązku każdego dnia odstawiać się jak królowa balu – możesz przecież sobie czasem odpuścić i nosić duże bluzy z kapturembluzy – odnośnik

Takie ubranie nie odejmie ci ani grama z twojej kobiecości – wręcz odwrotnie, mocno ją uwypukli. A jak panowie się na to zapatrują? Cóż, najczęściej oceniają połączenie dziewczyny i modne bluzy jako bardzo urocze. Jeżeli nie masz ubrań tego typu, pożycz je od męża. Z pewnością pokocha twoją filigranową osóbkę zanurzoną w jednej z jego wielkich bluz. Jeżeli mu się to nie spodoba – nie przejmuj się, to już jego kłopot, prawda? Tutaj coś ciekawego: prezent dla niego.

Na koniec jeszcze rada dotycząca przedsiębiorstw odzieżowych, które oferują wysokiej jakości topowe ciuchy. Aby kupić świetne ubrania, nie musisz już nawet opuszczać domu. W cyberprzestrzeni bowiem funkcjonuje sławny sklep modowy – stworzony w Wielkiej Brytanii Asos. Ten internetowy butik ma tak rozbudowaną ofertę, że z pewnością bez trudności kupisz coś dla siebie. Gdy już na coś się zdecydujesz, trzeba uiścić żądaną kwotę przez bankowość elektrofoniczną i czekać, aż nadejdzie listonosz z wymarzoną przesyłką. Warto zaufać sklepowi (zobacz więcej w tym serwisie) Asos – na wyspach brytyjskich pracuje już od 13 lat i chwali się korzystną sławą wśród klientów.