Sklep Top Secret na sezon wiosenno-letni 2013, w aktualnej ofercie przygotował wybór sukienek odpowiednich na praktycznie każdą okazję. Jest to pomysł dla kobiety ceniącej szyk we współczesnym wydaniu. Dzięki zastosowaniu prostych krojów, każdy model będzie pasować zarówno w biznesie jak też sytuacjach prywatnych. Sukienki top secret są przy tym niezwykle kobiece i urokliwe. Klasyka tradycyjnego kroju została przełamana barwą, więc zdecydowanie nie można na ich temat powiedzieć jest to, że są nudne.

W większej części wzorów zrezygnowano z zabawy nadrukiem, na rzecz intensywnego koloru. Znajdziemy pośród nich bardzo modną w bieżącym sezonie miętę, różne odmiany żółtego, amarantu, granatu a nawet zieleni. Sklep top secret także stanął na wysokości zadania i wprowadził w części sukienek motywy geometryczne lub baskinkę, co dla amatorek niecodziennych rozwiązań oraz najświeższych trendów wydaje się być miłą niespodzianką. Mimo zaskakujących połączeń kolorów, każda z wiosennych sukienek ma odpowiednią długość i może być elementem ubrania biznesowego. Tutaj dochodzi oczywiście już sprawa akcesoriów. Jeżeli do sukienki w intensywnym kolorze wybierzemy łagodzące ją akcesoria, świetnie sprawdzi się w pracy, a kiedy wzmocnimy kolor innym kontrastującym, stanie się rewelacyjnym wyborem na randkę.

Suknia ślubna z sieciówki: sukienka
Autor: abcslubu.pl 
Źródło: abcslubu.pl

Oczywiście w bieżącym sezonie w ofercie nie pominięto także klasyki. Dla kobiet lubiących tradycyjną modę biurową, pewne wzory pojawiły się w odcieniach czarnego, kremowego oraz szarości. Zaproponowane tego roku modele, bardzo dobrze dopasują się do dowolnej figury. Swobodnie pośród nich możemy wybrać pomiędzy luźniejszymi i obcisłymi, zaznaczającymi talię czy tuszującymi delikatne niedoskonałości.

Tak więc sukienki top secret to interesująca opcja dla każdej osoby. Zarówno dla lubiących klasykę, jak też dla kobiety wybierającej nowoczesne rozwiązania. Uniwersalny charakter sukienek świetnie sprawdzi się w płaszczyźnie prywatnej, ale także w zobowiązujących sytuacjach biznesowych. Co więcej należy wspomnieć o tym, co jest najważniejsze – różnorodność dostępnych barw ułatwi pozostanie sobą w dowolnej ,nawet stresującej sytuacji, więc myśl przewodnia marki top secret została zakończona powodzeniem.

Źródło: domodi