Panie bardzo lubią pięknie wyglądać. Nie bez powodu określa się je mianem płci pięknej. Z tej przyczyny częściej niż panowie stosują środki poprawiające zdrowie i urodę. Kobieca kosmetyczka pełna jest różnych środków, które przyprawiają ich mężów o zawroty głowy.

Krem do rąk to podstawa

mini zestaw kosmetyków nantes
Autor: Nantes
Źródło: Nantes

Podczas gdy na przykład krem do rąk, lub balsam do ciała, są im znane, czytając na etykietce: kwas hialuronowy, zaczynają się zastanawiać nad tym, czym w gruncie rzeczy zajmuje się ich wybranka.

Kwas hialuronowy – także dla panówNatomiast kwas hialuronowy może być z sukcesem używany również przez przedstawicieli płci przeciwnej. Z racji wiązania wody w tkankach, wyrównuje on zmarszczki oraz wstrzymuje procesy starzenia. Kwas hialuronowy znajdujący się w kremie na dodatek perfekcyjnie nawilża a także regeneruje cerę.

Balsam do ciała i krem antycellulitowyW damskich kosmetyczkach bardzo często spotykany jest balsam do ciała i krem antycellulitowy. I chociaż pierwszy z nich panie ubóstwiają, do obecności drugiego chętnie by się nie przyznawały. Krem antycellulitowy należy bowiem do kosmetyków stosowanych z krępującej konieczności pozbycia się niechcianego, pomarańczowego naskórka.

Krem pod oczy na po nieprzespanej nocy Kosmetykiem, do jakiego mężczyźni zdążyli się już zapewne przyzwyczaić jest krem pod oczy. Zazwyczaj zastanawiają się oni, dlaczego kobiety nabywają je w kompozycjach zawierających dwie sztuki. Otóż sprawa jest nieco bardziej zagmatwana. Krem – beautikon.com/pielegnacja-twarzy/przeznaczenie/skora-sucha.html – pod oczy na dzień to nie to samo co krem pod oczy na noc. Każdy z nich posiada nieco inne właściwości i w każdym tkwi inny sekret damskiej urody.

Krem z zielonej herbaty?Koncerny kosmetyczne wykorzystują potęgę natury, ażeby pomóc nam wyglądać młodziej oraz wspanialej. Przykładem takiego naturalnego kosmetyku jest krem z zielonej herbaty. Panowie nie mogą wyjść z podziwu. Godzą się z faktem, iż jakaś zielona roślina znajduje się w pudełku z herbatami, jednakże żeby jeszcze smarować nią ciało? Tymczasem krem z zielonej herbaty odżywia, oczyszcza oraz wzmacnia skórę, a przy tym cudownie pachnie. Krem (sprawdź informacje na stronie)

Źródło: NANTES