Co prawdziwy mężczyzna ma w kosmetyczce? Na pewno niewiele. Parę przedmiotów, które są zupełnie konieczne. Bez niepotrzebnych żelów, balsamów i innych damskich spraw. Klasyczny facet nie stosuje też plastikowych nożyków do zarostu.

W jego ekwipunku znajduje się golarka z żyletkami lub solidna, elegancka brzytwa do golenia. Golenie się takim czymś czyni to, że mężczyzna czuje moc. Kawał ostrego metalu trzymany w ręku to niezapomniane uczucie i bardzo precyzyjne golenie. Do pakietu trzeba dokupić rzadko używany już pędzel do golenia, taki, jaki posiadał twój dziadek. Wszystko, co powinien posiadać mężczyzna, który pragnie wzmacniać więź ze swoimi antenatami z minionych stuleci. Który ma dość wymyślnych kosmetyków dla zniewieściałych chłopczyków. Brzytwa do golenia to przyrząd dla samca alfa, spadkobiercy wojowników i zdobywców świata.

brzytwa
Źródło: facetaria.pl

Bywa tak, że ręka zadrży i tryśnie krew. Prawdziwy mężczyzna nie uroni łezki, to oczywiste. Nie ma tu chwili na grymas bólu, ranę należy zatkać. Kosmetyczka w takim wypadku przemienia się w małą apteczkę. Powinien w niej leżeć sztyft rozprowadzający ałun, minerał skutecznie tamujący nieduże obrażenia powstałe w czasie bitewnego zamętu przy umywalce. Staniesz się jak żołnierz na plaży Omaha, który skaleczony odłamkiem błyskawicznie opatruje ranę i natychmiast wraca do bitwy. Krew zatamowana, możesz zwalczać zarost dalej, wojowniku. Obraz krwi ma cię wzmocnić, przywołać dawne instynkty, o których posiadaniu nawet wcześniej nie zdawałeś sobie sprawy.

Gdy już wrzucisz błyszczące ostrze brzytwy do futerału, pora zdezynfekować skórę. Zapomnij o balsamach po goleniu, autentycznego mężczyznę uraduje dobra woda kolońska, pachnąca mocą i zdecydowaniem. Tak właśnie ma pachnieć mężczyzna, a nie jakimiś fiołkami i słodkościami. Po goleniu jak wyjdziesz na ulicę, na pewno przyciągniesz spojrzenia płci pięknej. Zachęcisz je swoim zapachem i pewną postawą potomka rycerzy. W mieście pełnym miękkich facetów, kwilących nad małym zadrapaniem i bojących się karaluchów, ty będziesz samcem alfa. łazienka (polecamy poprzednia strona)

Źródło: facetaria.pl