Laser to niezwykle uniwersalne urządzenie do poprawiania niedoskonałości urody. Podczas ZABIEGÓW LASEROWYCH można odmłodzić, wygładzić skórę, poprawić koloryt zębów, usunąć owłosienie, zniwelować przebarwienia albo tatuaż, pozamykać drobne naczynka krwionośne. Laser emituje specyficzny rodzaj światła o skupionej, prostej wiązce.

Zabiegi kosmetyczne
Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Czasami światło to niesie ze sobą bardzo silną moc i wtedy może przecinać tkanki, nawet tak solidne jak kości. Lasery o mniejszej sile, działają łagodniej, korzysta się z nich np. do stymulowania produkcji kolagenu w skórze. Różne gatunki laserów wysyłają światło zaledwie o jednej długości fali. Niektóre długości są lepiej dostrzegane przez melaninę, inne przez barwnik krwi, a jeszcze inne przez wodę, dlatego do usuwania naczynek, przebarwień i łuszczenia skóry potrzeba aż 3 różnych urządzeń.ZABIEGI LASEROWE wypróbowane klinicznie i nie zagrażają zdrowiu – .

Laser ma funkcję chłodzenia oraz sprawdza nagrzewanie skóry, zatem nie dochodzi do oparzeń, powstania blizn, zaczerwienień czy innych efektów niepożądanych, uniemożliwiających swobodne funkcjonowanie. ZABIEGI KOSMETYCZNE (glowspa.pl/) WE WROCŁAWIU proponują laser na twarz – czyli – fotoodmładzanie. To proces usuwający pierwsze oznaki starzenia się skóry. Poprawia kolor, napięcie, przywraca błysk skóry oraz usuwa zmęczony wygląd wywołany niepożądanymi czynnikami naturalnymi i wiekiem – więcej tutaj.

Odmładzanie skóry pobudza naturalne wytwarzanie kolagenu. Zabiegi można wykonać o każdej porze roku i od razu można wrócić do codziennych obowiązkach. Terapia laserem może być także efektywna przy pielęgnacji cery łojotokowej i skłonnej do zmian trądzikowych. Światło szybko goi rany, zamyka naczynia oraz blokuje powstawaniu nowych.

Terapia na trądzik posiada właściwości antybakteryjne i odkażające. Podczas leczenia dochodzi do minimalizacji śladów oraz blizn potrądzikowych. Terapia laserowa można być stosowana samodzielnie albo w trakcie leczenia farmakologicznego. Laser używany jest również do depilacji. Usuwanie owłosienia jest zazwyczaj permanentne. W związku z cyklem wzrostu włosów zabieg należy powtórzyć kilka razy.

ZABIEGI KOSMETYCZNE WE WROCŁAWIU z użyciem lasera, działają na tych samych zasadach – opierając się o pewną, niewielką częstotliwość fal. Pozwala to na selektywne oddziaływanie na określone partie na skórze, jednocześnie zmniejszając ilość efektów niepożądanych.