Nadchodząca jesień oznacza, że trzeba zacząć wyciągać z ciemności szafy ciepłe ubrania. Najprawdopodobniej większa część z nich jednak nie pasuje do noszenia w tym roku – po prostu nie współgra z aktualnymi trendami. Doskonała pora więc pójść na przechadzkę po butikach, by zdobyć nowe ciuchy na jesienną słotę. Na szczęście nie ma obowiązku kupowania wielu ciuchów, bo w trwającym roku do łask wraca pewna nieśmiertelna klasyka, którą pewnie każdy trzyma gdzieś na dnie szafy.

Co jest obecnie modne? Co wdziewać, by uchodzić za osobę z wyczuciem mody? Zachęcamy do lektury tego poradnika.

Tej jesieni trendy będzie tradycyjny prochowiec. Taki ubiór bez wątpienia kojarzy się z filmami policyjnymi z minionych lat. Prochowiec stał się tym sposobem symbolem stylu, koniecznym strojem mężczyzny, który chce prezentować się z klasą. Co interesujące, taki płaszcz mogą nosić także panie – na niewiastach prezentuje się on równie estetycznie, co na mężczyznach.

Dla niewiast tej jesieni rekomenduje się szpilki białe. Takie obuwie jest ładne, lecz ma pewien minus – można je łatwo zanieczyścić. Jesień w naszym kraju charakteryzuje się koszmarną aurą, normą są deszcze, więc białe szpilki warto wdziewać tylko na ważne okazji. Warto je nosić w domach, daleko od listopadowej zgnilizny. Ponadczasową klasyką są buty Adidas (zobacz: ). Warto zobaczyć jesienny katalog tej słynnej marki – można napotkać na naprawdę stylowe modele, które będą doskonale wyglądać z każdym ubiorem. Pełna oferta mody znajduje się tu: ubrania męskie.

O ile potrzebujesz szerokich informacji na temat kreacji, które są modne tej jesieni, możesz zajrzeć do dostępnych w sklepach pism modowych. Jeżeli nie chcesz wydawać pieniędzy na modowe gazetki, poszukaj propozycji modowych na którymś z wielu serwisów WWW, na których udostępniane są porady od najbardziej znanych trend-setterów. Znajdujące się tam propozycje ubiorów są tak samo wartościowe jak te oferowane w znanych magazynach modowych.