Wszyscy, którzy interesują się modą, do tej pory pewnie wiedzą, jakich można spodziewać się trendów tej jesieni. Inni, co nie mają pojęcia na razie, jak przygotować się do tej pory roku, już powinni zainteresować się tym problemem, ponieważ kiedy jeszcze moda się nie narodziła, mogą uszykować sobie zestaw ciuchów odrobinę taniej, a w sezonie jesiennym ukazać się z jednakową godnością i elegancją, jak wszyscy inni, którzy chcą kroczyć za trendami.

Nowe inspirujące kolekcje Dekoral Professional i Sigma

Modę raczej niełatwo zrozumieć, jeśli nigdy nie zajmowało się tym problemem. Modę tworzą normalni ludzie, chociaż nie tylko. Dyktat w tej branży należy do projektantów mody, od których decyzji zależy, czy danego sezonu będzie modny kolor brunatny czy beżowy. Czy popularne staną się płaszcze filcowe, czy powróci moda na okrycia i palta ze sztucznej skóry, tak jak dwie dekady wcześniej – chociaż to raczej wątpliwe, jednak wszystko jest w stanie odwrócić, gdy najbardziej cenieni w Europie projektanci mody stwierdzą, że takie rzeczy są eleganckie i modne.

paleta kolorów
Autor: Sigma Coatings
Źródło: www.sigmacoatings.com.pl

Niemniej ubieranie się zgodnie z trendami pozwala nie być innym w tłumie, jeśli tylko tego chcesz, gdyż niektórzy, co widać na ulicach większych miast, ubierają się bardziej tak, żeby najdobitniej jak się da wyrazić siebie, własny styl i najbardziej zwracać na siebie spojrzenia. Jeśli ci tego typu sposób bycia raczej pasuje, w sieci znajdzie się wiele porad ekspertów, którzy już w tym momencie są w stanie mniej lub bardziej dokładnie określić, co za kilka miesięcy będzie nadawało się do noszenia tak, by utrzymać jednocześnie swój styl, godność i móc wpisywać się w trendy, które dyktuje aktualna moda. Jesień 2013 wydaje się na razie odległym okresem, ale jeśli zagadnienie mody traktujesz raczej poważnie, już w tym momencie warto o tym pomyśleć.

Kluczowe są kolory. Modne kolory 2014 w zasadzie nie będą odbiegać od generalnej, stonowanej kolorystyki, ale wszystko nieznacznie może się przekształcić. Poza tym, co uznają znawcy, kolorystyka w ubraniach może zależeć od tego, jak kształtują się nastroje w społeczeństwie – frapujące, ale taka jest prawda. Im ludzie czują się lepiej, na chodnikach króluje więcej ciekawych i jasnych barw – wystarczy spojrzeć na modę lata z ostatnich lat. Jesień przynosi więcej trosk, ale w zależności od aury, generalnego dobrostanu i pozostałych rzeczy z szarych, czarnych i ciemnozielonych płaszczyków moda może odwrócić się w stronę cieplejszych kolorów: brązu, ciemnego beżu i czerwieni.

Źródło: Kraina-stylu.pl