Kiedy myślimy o tym, by dobrze wyglądać, powinniśmy po pierwsze pomyśleć o tym, żeby nie śmierdzieć. Trzeba w pierwszej kolejności się po prostu umyć, bo same piękne perfumy nie okażą się wystarczające. Ale wszyscy wiemy, że mimo, iż się umyjemy to nasz organizm i tak zacznie wydzielać pot, który może mieć dość specyficzny zapach. Z tego powodu tak istotne są dezodoranty. Co istotne producenci dezodorantów sprawili, że półki sklepów z kosmetykami są zapełnione różnego typu dezodorantami. Każdy może znaleźć coś, co będzie mu pasowało.

cienie do powiek
Autor: Zejneb Abdul Rahman
Źródło: http://www.flickr.com

Wystarczy, że dobrze poszuka. Poza tym dobrze wypróbować dezodoranty różnych marek. Ba! Warto też posprawdzać różne dezodoranty tej samej firmy. Może wyjść na to, że za pierwszym albo drugim razem znajdziemy ten właściwy dezodorant. A może być również tak, że będziemy musieli kupić sporo różnych dezodorantów zanim trafimy na ten, który będzie nam pasował. To znaczy kupimy taki dezodorant, który będzie niwelował niemiły zapach i nie dopuści do tego, żeby na naszych ciuchach powstały plamy potu. Jeżeli chciałybyśmy świetnie się prezentować musimy pamiętać, że należy zadbać o swoją skórę. Jednak poza samą pielęgnacją, dobrze nie zapominać o makijażu. Bo makijaż na wypielęgnowanej skórze idealnie podkreśli naszą urodę. A jeśli jest to make up (www.maleckamakeup.pl/profesjonalny-makijaz/) na jakieś wieczorne wyjście to należy pamiętać o cieniach do powiek. Wszystkie cienie do powiek mogą okazać się skarbnicą dla pięknego makijażu. Trzeba tylko umieć z nich korzystać. Ale, jeśli za pierwszym razem nasz make up (www.maleckamakeup.pl/makijaz-okolicznosciowy/) oka nie okaże się idealny nie ma, co się tym martwić, praktyka pomoże nam uzyskać lepsze efekty. Najsensowniej pamiętać o tym, że przed nałożeniem cieni położyć bazę pod cienie. Poza tym dobrze sprawdzić czy cienie się nie kruszą.

zobacz wszystkie produkty
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli więc posiadamy nowe cienie, to rzeczywiście warto je sprawdzić w mieszkaniu, przed wybraniem się na imprezę, żeby potem nie było niemiłego zaskoczenia. Co do odcieni to na wieczorne wyjście możemy wybrać jakieś odważniejsze barwy z błyskiem. Ale, jeśli chcemy używać cieni, w normalny dzień, to sensowniej wybrać matowe, neutralne odcienie. Możemy wybrać beże i brązy, bo to idealne rozwiązanie. Jeśli lubimy mieć mocniej podkreślone oko, to można do tego dodać kreskę, ale nie ma, co stawiać na niebieskie albo różowe cienie, chyba, że mamy wolny zawód i nikogo nie będzie drażnił nasz mocny makijaż oka.