Torebka damska uważana jest za wizytówkę płci pięknej. Aktualnie torebka nie jest używana już tylko do chowania gadżetów takich jak aparat telefoniczny, portmonetka, szminki czy klucze. Wielu twórców mody mniema, że torebka jako dodatek świadczy o klasie i poczuciu piękna nowoczesnych dam. Styliści wabią fasonami, kolorami i odcieniami, kształtami oraz wykwintnością torebek, które kupisz w hurtowni torebek.

torebka turkusowa
Źródło: www.superbag.pl

Hurtownia torebek chcąc nadążyć za modą, musi wciąż dopracowywać swoją ofertę produktową, a jest w czym wybrzydzać, gdyż odmian torebek jest coraz więcej: od dużej standardowej torebki, kopertówki, z rozmaitych tworzyw, `ze skóry albo płótna po torebki damskie listonoszki.

W przeszłości kupowano torebkę do koloru i fasonów butów. Aktualnie moda dyktuje nieco inne warunki: buty i torby nie muszą mieć takiego samego tonu ani być z tego samego materiału, należy bowiem pokłócić się z monotonią. Panie, które uwagę skupiają szczegóły, wybierają najczęściej torebki do koloru ubioru. Torebka jako element stroju, powinna współgrać i pasować do wybranej kreacji, może być na przykład o jeden ton jaśniejsza lub ciemniejsza, a nawet kontrastowa, jeśli chcemy wzbudzić zainteresowanie.

Warto zauważyć, że dużo dam nalega na klasykę, sprowadzając torebkę i buty do wspólnego mianownika. Nic w tym paradoksalnego, gdyż tak naprawdę o wyborze torebki powinna decydować okazja, sylwetka, styl i gust, a nawet samopoczucie. Torebka powinna być ozdobą stroju, ale należy dobierać ją do ubrania czy butów z wyczuciem. Zbytnia dekoracyjność bądź zbyt mocny kontrast, może spowodować odmienny efekt od wyczekiwanego. Ponadto często zdarza się, iż kobiety kupują torebki uniwersalne, które pasują zarówno do większości ich garderoby, jak i butów.

Torebka niekoniecznie musi być dobrana pod kolor ubrania. Istotny jest styl, fason faktura czy też rodzaj materiału, z którego torebka jest zaprojektowana. Wybór gatunku torebki powiązany jest też często z przywiązaniem do producenta, niektóre kobiety są zakochane w torebkach firmy bevers, a jeszcze inne nie potrafią udać się na ulicę bez torebki David Jones. Pamiętajmy jednak, iż perfekcyjnie dopasowana torebka powinna nie tylko dobrze skomponowana z ubiorem bądź też z butami, ale i być funkcjonalna oraz komfortowa. torebki – https://www.goshoe.pl/torebki

Źródło: Torebki Damskie