W perfekcyjnym świecie masz odpowiednio dużo czasu na odpoczynek i uprawianie sportu. Twoje ciało wygląda perfekcyjnie. Jesteś dumna ze swojej kobiecości.Bajka? Niestety, nierzadko okazuje się, że tak…
A przecież dobry wygląd to nie tylko sprawa ciała, lecz i duszy. Dlatego dobrze jest częściej z większą czułością zająć się sobą.Przyszło nam żyć w kulcie młodości, w następstwie tego każdy z nas pragnie mieć wciąż „naście” lat. Pomaga to nie tylko na akceptacji siebie, ale również zdobyciu lepszej pracy, utrzymaniu stanowiska czy kontaktów towarzyskich.Najlepsze rezultaty w odmładzaniu twarzy i ciała, oferuje nam w dzisiejszych czasach medycyna estetyczna. Zabiegi, które opierają się na poprawie gęstości skóry, to dla pacjentów spełnienie marzeń. Nie dość, że przywracają pacjentom młody wygląd, to jeszcze chronią ich przed przedwczesnym starzeniem.

Kobieta, pielęgnacja skóry na szyi
Autor: Fotolia.com
Źródło: Fotolia.com
Większość pacjentów nie może pozwolić sobie na wyłączenie z życia zawodowego po zabiegu chirurgicznym. Wtedy jedynym wskazanym rozwiązaniem jest zabieg laserem frakcyjnym CO2. Laserem napinamy skórę, sprawiamy, że jest świeża i napięta.Laser co2 to – oprócz poprawy jakości skóry – zapewnia nam pozbycie się blizn pozostałych po przebytym trądziku. Zmarszczki, rozstępy lub nieestetyczne, głębokie pory, nareszcie przestaną nam utrudniać normalne funkcjonowanie (ciekawa historia na

* W krótkim czasie po zabiegu możliwa jest tkliwość i uczucie pieczenia oraz obrzęk.
* W trakcie 1 – 3 dni może wystąpić rumień i obrzęk.
* Kilka dni po zabiegu występuje drobne złuszczenie naskórka.
*Należy regularnie stosować kremy z filtrami przeciwsłonecznymi.
* Wskazane jest unikanie sauny, gorących kąpieli przez 5 – 7 dni a także unikanie kąpieli słonecznych przez ok 30 dni po wizycie w salonie.
* Czas gojenia wynosi od 3-6 dni.

Gładka skóra to marzenie każdego
Autor: SHAR-POL
Źródło: SHAR-POL
Nie mamy wpływu na mijający czas. Aczkolwiek zewnętrzne oznaki starzenia możemy w znacznym stopniu opóźnić. Nieustanne życie w biegu wyklucza rekonwalescencję pozabiegową i dlatego przyszłość chirurgii plastycznej leży w małoinwazyjnych zabiegach, regularnie przeprowadzanych nawet co 1,5 roku, które nie wiążą się z dłuższą rekonwalescencją niż 3-5 dni. Zapotrzebowanie na usługi medycyny estetycznej stale wzrasta. I nie nie ma w tym nic godnego nagany – każdy pragnie być piękny, młody i bogaty. Nie ma w tym nic złego.