Kiedy coś w naszym ciele nam się nie podoba, to obecnie nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy konkretną rzecz poprawili. Wiele mówi się o tym, że kobiety powiększają sobie piersi, lub że modelują kształtują sobie usta. Panowie również poddają się tego typu operacjom, tak by prezentować się jak najwspanialej, więc od czasu do czasu jest to nos, lecz od czasu do czasu też jak to w przypadku kobiet są to na przykład pośladki. Ktoś ma szanse zaznaczyć, że jest to niekonieczne wyrzucanie pieniędzy, ale jeśli konkretna osoba czuje się wspanialej w własnej skórze po takiej korekcie, to czemu miałaby tego nie wykonać?

Zdrowie kobiety
Autor: jerine / http://www.flickr.com
Operacje intymne są coraz bardziej popularne
O ile o niektórych operacjach plastycznych mówi się bardzo głośno, o tyle są także takie, o których nie opowiada się wcale, albo opowiada się bardzo mało. Bo tak naprawdę jeszcze całkiem niewielka ilość ludzi wydaje sobie sprawę z tego, że jest takie coś jak Ginekologia plastyczna. Jest to dziedzina chirurgii plastycznej, która trudni się poprawianiem naszych elementów intymnych. Może się okazać, że jakiś pan będzie narzekał na to, iż ma zbyt małego penisa, iż to będzie wpływało nie tylko na jego poczucie męskości, lecz także oraz na jego pewność siebie w kontaktach z kobietami. Dzięki takiej ginekologii plastycznej ma on możliwość zmienić to co mu się nie podoba, a co się z tym łączy, jednocześnie także znacznie odmienić swoje teraźniejsze życie oraz stać się zupełnie innym mężczyzną w kontaktach z paniami (więcej na stronie kliniki ginekologii estetycznej).

Kobiety również poddają się takim zabiegom

estetyka-intymna.pl

Panie pragną się podobać swoim partnerom w każdym elemencie, przez to troszczą się tak mocno nie tylko o wygląd zewnętrzny, ale również o to, czego nie widać. Zdarza się, że pragną sobie zmienić wargi sromowe, ponieważ na przykład jedna jest większa od drugiej, źle się z tym czują i uważają, że ich mężczyznami (polecamy tu) będzie bardziej zadowolony, jeżeli będą one równe. W dodatku jeśli dana pani rodziła, to miało szanse dojść do nadmiernego powiększenia się pochwy oraz może ona się z tym niedobrze czuć, jak oraz także być może odczuwać mniejsze radość z współżycia.

Czasem jest to dla zdrowia
Przeważnie zabiegi plastyczne chcemy robić dla własnego lepszego samopoczucia. Jednak jeżeli kobieta w czasie porodu była nacinana, a później zszywana, to może się okazać, że coś zostało niewłaściwie robione, iż odczuwa dzisiaj dyskomfort, że coś ją boli w czasie seksu oraz jedynym sposobem, które może tutaj dać wymagany rezultat bez wątpienia będzie właśnie zabieg, którą może nam zaoferować ten szczególny odłam ginekologii.

Źródło: