Na pewno każda kobieta co najmniej od czasu do czasu ma problem z tym, co na siebie założyć. Oczywiście zazwyczaj strój powinien być odpowiedni do okazji, jednak mimo to często nie potrafimy zdecydować się na dany zestaw ubraniowy. Badania ujawniają, że najczęściej mamy problemy przede wszystkim z marynarkami – mnóstwo kobiet najzwyczajniej nie ma pomysłu, z czym można je zestawiać. Tymczasem okazuje się, że marynarki damskie są świetnym elementem stroju, który bez wątpliwości powinien znaleźć się w każdej szafie.

szafa
Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli Ty również nie wiesz, przy jakich okazjach możesz zakładać swoją marynarkę lub zwyczajnie nie posiadasz takiej w swojej szafie, wtedy na pewno powinnaś przeczytać ten poradnik. Przede wszystkim powinnaś zacząć od tego, aby kupić marynarki (sprawdź informacje na stronie) odpowiednie do Twojej figury. Jeżeli masz spore wcięcie w pasie oraz jesteś chuda, wówczas bez wątpliwości najlepiej sprawdzą się marynarki krótkie – takie, które kończą się w okolicach Twoje pępka lub nieco niżej. Kiedy masz trochę większe biodra, wówczas bez wątpliwości powinnaś postawić na dłuższe marynarki – dodatkowe info -, które będą swobodnie opadały na Twoje biodra – sprawdź informacje na

Marynarki mogą być uszyte z przeróżnych materiałów – jeśli posiadasz marynarkę dżinsową, z pewnością możesz nosić ją codziennie do spodni. Oczywiście marynarki z
ubrania
Autor: PresKA
Źródło: PresKA

eleganckiego materiału z pewnością najlepiej sprawdzą się przy ważniejszych okazjach – jeśli zostaną połączone z klasycznymi spodniami oraz eleganckimi butami. Marynarki o luźnym kroju zdecydowanie można łączyć z jeansami i innymi elementami codziennego ubioru – dodadzą stylizacji nieco elegancji. Kiedy posiadasz w swojej szafie jedynie marynarki bardzo eleganckie, wówczas bez wątpienia powinnaś nabyć jeszcze taki luźny model.

Szczególnie dobrze wyglądają takie marynarki jeśli mają podwinięte rękawy – dzięki temu uzyskasz wrażenie jeszcze większego luzu, ale jednocześnie sprawisz, że cały strój będzie elegancki. Marynarki damskie to z pewnością bardzo fajny element ubioru. Jeżeli nie masz jeszcze jakiejś w swojej szafa, z pewnością powinnaś wybrać się na zakupy i jakąś zakupić – sprawdź także swetry.