Złota medycyna estetyczna
Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co
Medycyna estetyczna to temat wciąż dość dyskusyjny. Wielu ludziom kojarzy się tylko z powiększaniem ust, wstrzykiwaniem botoksu i liftingami. Uznajemy zabiegi, które oferuje za kaprysy i Fantazjedla bogaczy – a to błąd!

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę, jak choćby „medycyna estetyczna Wrocław”, żeby przekonać się, że ta dziedzina zawiera w sobie o wiele,wiele więcej. Kliniki oferują nam oczywiście zabiegi wypełniaczami, czy botoks, ale mamy możliwość także skorzystać z usuwania cellulitu, depilacji laserowej, oczyszczających zabiegów twarzy albo pilingów. Oferta jest bardzo duża, a stawki wcale nie tak niebotyczne, jak może się nam zdawać.

Co więcej – wybierając klinikę medycyny estetycznej zamiast standardowego gabinetu kosmetycznego mamy pewność, że zajmuje się nami dobrze wyszkolony personel – że są to lekarze z odpowiednim wykształceniem. W gabinecie kosmetycznym może zdarzyć się tak, że zabiegi na naszej twarzy wykonywać będzie osoba po kilkumiesięcznym kursie.

dziewczyna
Autor: Kip Soep
Źródło: http://www.flickr.com

Zaczyna być widać już, że klientki wybierają kliniki medycyny estetycznej. Kiedy w wyszukiwarkę sieciową wprowadzimy na przykład hasło „przedłużanie rzęs Wrocław” to początkowe kilkanaście wyników, to właśnie witryny gabinetów medycyny estetycznej, a nie standardowych kosmetyczek. Świadczy to o tym, że zależy nam na jakości wykonywanych zabiegów, nawet jeśli zapłacimy za nie trochę więcej. Bezpieczeństwo i pewność, że zajmuje się nami polecany dermatolog estetyczny są warte dodatkowych pieniędzy. Prawdopodobnie w najbliższym roku więcej kobiet zacznie wybierać zabiegi medycyny estetycznej, gdyż wygląd w tych czasach jest ogromnie ważny.