(ciąg dalszy tego materiału- do sprawdzenia na tej stronie)oferta (szczegółyna ten temat> http://beautikon.com)oferta Dużo osób codziennie walczy z własnymi niedoskonałościami. Badania dowodzą, iż brak zadowolenia ze swojego wyglądu w dużej mierze ma wpływ na wszystkie obszary naszego życia. W jaki sposób sobie poradzić z niezgrabnym nosem, czy z dołującymi nas opadniętymi kącikami ust?Zwykle rezygnujemy z poprawy swojego wyglądu, bowiem obawiamy się operacji plastycznej oraz jej rezultatów. Odstrasza nas również długi czas rekonwalescencji, ból oraz rany i obowiązek noszenia opatrunków. Nierzadko też osoby, które zdecydują się na operację plastyczną, są wyśmiewane i nazywane próżnymi. Na szczęście, zdobycze nauki oraz medycyny, umożliwiają dziś nieinwazyjne zabiegi, dające szansę na wymarzony wygląd – . Najpopularniejsze z nich to bezoperacyjna korekcja nosa i modelowanie ust. Zabiegi są bezinwazyjne, trwają zaledwie 30-50 minut, a rezultaty są widoczne momentalnie. Jak to się dzieje?
twarz
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED

Modelowanie ust w salonach medycyna estetyczna jest przeprowadzane przy zastosowaniu kwasu hialuronowego o konsystencji żelu. Kwas ten jest naturalnym składnikiem w organizmie człowieka, nie jest zatem traktowany jako ciało obce, nie ma więc ryzyka komplikacji – oczywiście pod warunkiem, że zabieg zostanie przeprowadzony przez wykwalifikowanego lekarza. Żel wstrzykuje się pod skórę ust za pomocą bardzo cienkiej igły. W czasie zabiegu można zwiększyć objętość dolnej i górnej wargi, wygładzić kontury ust oraz podnieść opadnięte kąciki. Z tego powodu, że kwas hialuronowy dogłębnie nawilża, usta po zabiegu są znacznie gładsze, odpowiednio napięte, polepsza się także ich naturalna barwa. Efekt zabiegu utrzymuje się 8-12 miesięcy, po upływie tego czasu należy go powtórzyć.

Równie bezpieczna oraz skuteczna jest korekcja nosa, pozwalająca na pozbycie się nielubianego garbu, albo wypełnienie ubytków i skorygowanie krzywizn. Rzecz jasna, w czasie tego zabiegu nie da się wpłynąć na wielkość nosa, w takiej sytuacji potrzebny będzie zabieg chirurgiczny – wyglądaj młodo każdego dnia. Znaczącą zaletą zabiegu nieinwazyjnego jest to, iż pacjent otrzymuje znieczulenie miejscowe, jest więc w pełni świadomy i na bieżąco może mówić, co jeszcze pragnie zmienić w kształcie nosa – dzięki temu efekt zabiegu będzie całkowicie odpowiadać jego wyobrażeniom.