Wellderm to doskonałe Centrum oferujące bardzo szeroki zakres zabiegów z dziedzin: medycyna estetyczna, dermatologia estetyczna czy dermatochirurgia. Prócz tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się obszerna oferta zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych. Mezoterapia bezigłowa pozwala bardzo szybko i bezboleśnie przekazać skórze niezbędnych substancji odżywczych. Do tego celu wykorzystywane jest zjawisko elektroporacji, czyli zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych. W skutek tego substancje aktywne mogą być łatwo i natychmiastowo dostarczone w głąb skóry.

dermatologia, zabiegi estetyczne

Depilacja laserowaDepilacja laserowa to bardzo skuteczna metoda stałego usuwania owłosienia. Przy użyciu nowatorskiej technologii IPL zabiegjest szybki i totalnie bezbolesny – zabieg jest bardzo skuteczny.

OdmładzanieStarzenie pojawia się, kiedy pod wpływem czynników zewnętrznych i wewnętrznych pojawiają się zmiany w skórze. Powoli znikają włókna elastyny i kolagenu, a w tkankach zmniejsza się zawartość substancji nawilżających. W konsekwencji skóra traci jędrność i sprężystość, pojawiają się kolejne zmarszczki. Procesu starzenia nie można całkowicie przystopować, niemniej jednak za przyczyną specjalnych zabiegów można w dużym stopniu zahamować i zmniejszyć jego przebieg.

Kwas hialuronowyKwas hialuronowy wspólnie z włóknami kolagenu i elastyny – decyduje między innymi o sprężystości skóry. Dzięki swoim właściwościom kwas pozwala utrzymać stosowny stopień nawilżenia . Kwas – tutaj – hialuronowy pełni ponadto rolę nośnika, umożliwiając transport substancji. Wraz z upływem czasu jego działanie maleje, co w rezultacie doprowadza do pojawiania się zmarszczki. Proces ten można jednak zahamować i odwrócić stosując kwas hialuronowy.

Pragniesz zobaczyć inne równie przydatne wskazówki? Jeśli tak, to zobacz tutaj (https://www.restylane.com/pl/rewitalizacja-skrory), a z pewnością nie odczujesz zawodu.

Makijaż trwałyPozwala podkreślić naturalne piękno . Podkreśla walory urody i zakrywa niedociągnięcia. Dzięki niemu nawet zaraz po przebudzeniu buzia jest świeża a uroda łagodnie podkreślona. Bardzo dobrze zastępuje codzienny makijaż. Idealny makijaż stały dostosowuje się wyrazem i barwą do urody tak, by stanowił jej idealne dopełnienie.

To tylko wybrane zabiegi jakie znajdują się w Wellderm, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzin strony