Każda z nas chce wyglądać młodo oraz promiennie, bez znaczenia od wieku. Niestety skóra zaczyna się starzeć już po dwudziestym roku życia, co nie jest optymistyczną wiadomością. O ile na płytkie zmarszczki wsparciem będą kremy sprzedawane w drogeriach czy w aptekach, o tyle już na zszarzałą skórę i większe bruzdy wymagane są profesjonalne zabiegi estetyczne. W szczególności lubiana jest mezoterapia Wrocław, zarówno bezigłowa, jak i igłowa. Na jaką z nich się zdecydować?

skóra, kobieta, uroda,
Autor: Luke Lehrfeld
Źródło: http://www.flickr.com
Rozpocznijmy od mezoterapii bezigłowej, która wykorzystuje zjawiska elektroporacji i elektroforezy. Połączenie tych 2 zjawisk pozwala cieszyć się jędrną, młodo wyglądającą cerą, ale by otrzymać zadowalające rezultaty, trzeba choć kilku zabiegów. Co kluczowe, ten rodzaj mezoterapii jest bezinwazyjny, a zatem bezbolesny, a pierwsze efekty widać już po upływie dwudziestu czterech godzin. W ciągu kilku godzin od zrealizowania zabiegu cera może być lekko różowa, lecz nadmienione defekty szybko ustępują i można wrócić do swych powszednich obowiązków. Mezoterapia igłowa zaś polega na podawaniu pod skórę właściwego środka za pomocą cieniutkiej igiełki. Jeżeli pacjentka jest naprawdę wrażliwa, można zastosować specjalny znieczulający krem, jednakże tak naprawdę nie jest on niezbędny, gdyż poczucie dyskomfortu nie jest ogromne. Od razu po wykonaniu zabiegu na skórze widoczne są miejsca wkłucia oraz zaczerwienienie, co może utrzymać się nawet do kilkunastu godzin. Niemiły stan utrzymuje się dłużej aniżeli w przypadku mezoterapii bezigłowej, lecz warto się zdecydować, gdyż rezultaty są znacznie bardziej zauważalne.

zabieg kosmetyczny
Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com
Można z miejsca podać większą ilość środka i szybciej cieszyć się młodą cerą. Dokładnie wykonany make-up szczególnie tutaj powinien dobrze ukryć chwilowe defekty. Jeśli zatem chciałabyś prezentować się promiennie, mimo iż już dawno nie masz –naście lat, wtedy możesz zdecydować się na mezoterapię.

Czy ten wątek bardzo Ci się spodobał? Jeżeli tak, to pójdź dalej oraz przeczytaj informacje, w które obfituje inny portal.

Na pewno będziesz oszołomiona efektami, jakie uzyskasz oraz znowu będziesz chcieć podbić cały świat, a na początku zawsze możesz udać się nad morze, aby pospacerować brzegiem plaży oraz cieszyć się wspólnym czasem z ukochanym.