Choć istnieje przekonanie, że trendy interesują tylko kobiety, jest to absolutna nieprawda. Na ulicach widać coraz więcej stylowych panów, którzy z całą pewnością wytrwale śledzą kolekcje i dokładnie wiedzą, co nosi się w danym sezonie. Moda męska stale zmienia się i ustępuje miejsca następnej. Jak przedstawiać się będzie 2015 rok?
Głównie styl jaki będzie dominował to połączenie ubrań formalnych i nieformalnych.

dodatki
Autor: TK Maxx
Źródło: TK Maxx
I tak doskonale dopasowują się do siebie oficjalne garnitury garnitury wrocław i sportowe obuwie lub marynarki i spodnie chino. Tego rodzaju połączenia, rzecz jasna, umiejętnie wykonane mogą wyglądać naprawdę efektownie i interesująco. 2015 rok to również powroty do krojów i trendów z dawnych czasów. Na przykład kolorowe koszulki polo w różnorodnych printach. Mogą ożywić stylizację, a w dodatku przyciągną wzrok. Kolejnym trendem, o którym z całą pewnością warto wspomnieć są nogawki z mankietami – absolutny hit tego sezonu. Idealnie będzie prezentował się z białym obuwiem, które również są obecnie niezwykle modne. Ale nie tylko biały kolor podbił wybiegi, ponieważ to też czas kolorowych sneakersów. Nawet total look, to znaczy całość stylizacji w jednej barwie nabierze ciekawego charakteru za pomocą takich akcentów. Jeans natomiast wydaje się całkowicie ponadczasowy. W tym sezonie wracają jasne spodnie jeansowe oraz katany z tego materiału. Wyglądają doskonale nie tylko osobno, lecz także wspólnie. Jeżeli jednak wolimy coś bardziej eleganckiego – należy zwrócić uwagę na kamizelki, tym razem dwurzędowe. Dodatkowo zobaczymy ubrania typu oversize, np. ogromne kurtki czy bluzy. Przeczytaj więcej: .

trendy
Ostatnio popularność zyskały również klapki i sandały. Stale królują kurtki ramoneski, które są dobre niemal do wszystkiego. Co jeszcze pojawiało się na wybiegach? Należy wspomnieć o białych garniturach i apaszkach zawiązanych na szyi. Rok jest bardzo różnorodny, czerpie z wielu okresów, łączy style, jednak jest jednocześnie naprawdę ciekawy, zdecydowanie oryginalny, a wiele elementów naprawdę się uzupełnia. Ciekawe dane odnajdziesz tu: ciekawe płaszcze męskie katowice.
Rok 2015 to czas barwny, pełny printów i powrotów do dawnych lat. Nierzadko słyszy się, że moda wraca, co częściowo jest w pełni prawdziwym stwierdzeniem. Należy jednak zauważyć, że chociaż projektanci czerpią z przeszłości, to tak na prawdę kroje są zawsze trochę odmienne. Mimo wszystko 2015 rok to przede wszystkim okres powrotów do minionych trendów w nowej wersji i mieszania stylów. Rzecz jasna najistotniejsze jest to w czym my będziemy czuć się najlepiej, jednak moda wspomaga w czerpaniu inspiracji.