Nim lato na stale zagości w naszej szafie musimy uporać się z nadciągająca wielkimi krokami wiosną. Wraz z nią po-odstawiajmy w ciemny kąt ciężkie ciuchy i otwórzmy nasze serca na lekką garderobę. Zwolnijmy miejsca na półkach i popakujmy swetry tak, żeby nie straszyły nas do następnego sezonu. Zanim jednak będziemy mogły wskoczyć w krótkie spodenki i dopasować do tego bluzki z krótkim rękawem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Pora pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych z zimowym kapturem, ale delikatnych płaszczykach, które będą idealne do wiosennych spacerów po parku.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej upalne, dlatego na wkładanie płaszczy mamy tak zaledwie tylko kilka tygodni. A że pogoda lubi płatać figla, noszenie lżejszych ubrań w nadchodzących tygodniach całkowicie może stać mało praktyczne. Jednak nie traćmy nadziei, drogie panie i już przyszykujmy portfele, aby w zbliżającym się okresie glamour.

Tej wiosny będziemy nosić płaszcze z nie tak odległych modowo lat. Przeszukajmy, zatem zasoby naszych mam i babć i sprawdźmy, co możemy z nich wyszperać i wykorzystać do obecnych pomysłów. Na przekór wiośnie, która jest przeważnie kolorowa dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie brąz. Ku rozpaczy miłośniczek jaskrawych odcieni takie w zasadzie się nie pojawiają. Krój płaszczy jest prosty, a długość jest zakrywa pośladki. Jeśli ktoś tęsknił za trenczami to tej wiosny będzie się mógł nimi nacieszyć do woli. Ciuchy których znakiem charakterystycznym są duże i szeroki pasek uwydatniający smukłość sylwetki, znów zagoszczą w naszych miastach.

Materiały, z których zrobione będą płaszcze, zachwycą kobiety tęskniące za modowym stylem z lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie potrzebne artykuły, które w tym roku przemienią Cię w królową stylu.