Przyszły się sezon to okres szaleństw. Warto jednak poszukać w szafach, ponieważ moda oprócz tego, że zmienną jest, czerpie także z tego, co lubiane i sprawdzone. Tak będzie najpewniej i w tym sezonie. W łaskach będą roślinne aplikacje, występujące przeważnie na bluzkach. Obok nich można zacząć poszukiwać na sklepowych pułkach wszystkiego, co ma na sobie wyraziste wzory.

Dopełnieniem posiadających aplikacje ciuchów, są wypełnione cekinami dodatki. To zapowiedź widocznego już na ulicach Polski stylu militarnego: utrzymane w zielonych barwach koszule to druga strona bardzo zwiewnych spódniczek. Do tego możemy dołożyć ciemne kurtki, trampki na obcasach i już mamy styl wyjęty z lat 80tych. A jest, na czym zawiesić oko.

Dla kobiet lubiących uwydatniać swoje atuty polecamy barwne akcenty. Żywe kolory idealnie nadadzą się przy każdej porze roku. Z tym zestawić koronkowe materiały, i już mamy 100% kobietę.

Jeśli wspominamy lato, nie zapominajmy o chroniących i ładnie wyglądających przy tym ciemnych okularach (zobacz zapraszam tutaj…). Bez względu na wielkość nie tylko ochronią nasze oczy przed szkodliwym działaniem słońca, ale przede wszystkim będą stanowiły doskonałe dopełnienie naszego stroju i dodadzą nam trochę zagadkowości.

Autor: RESERVED

Wśród modowych nowinek nie może zabraknąć miejsca na eleganckie sukienki ślubne. Klasyczna elegancja dyktuje warunki. Która kobieta nie chciałaby iść do ołtarza mając na głowie długi welon lub też spływający po podłodze kościoła długaśny tren? Nawet, jeśli nie jest to marzenie każdej z nas, to te, które o tym śnią mają szansę spełnić swój sen naprawdę, bowiem takie właśnie suknie projektują dla nas butiki. Do tego obowiązkowo szpilka i mamy już wystrojoną pannę młodą.

Wiosenne stylizacje 2014 zapowiadają się interesująco.

Zainteresował Cię nasz wpis? Jeśli tak, to zobacz śmiało, co znajdziesz w najnowszym linku (https://twojapesa.pl/o-mnie/) – on też na pewno będzie godny zainteresowania!

Na pewno wśród tylu rozmaitości każda z nas wyszuka dla siebie coś odpowiedniego, w czym wygląda jedynie w swoim rodzaju.