Sukienki z printami roślinnymi to hit tego lata. Można je lubić lub nie, ale trzeba przyznać, że prezentują się świetnie. Skromna, prosta sukienka zupełnie zmienia swój charakter właśnie dzięki wykorzystaniu nadruków.

Sukienka letnia
Źródło: www.melanzsklep.pl
Tego typu eleganckie sukienki na lato świetnie nadają się dla kobiet, które pragną ukryć mankamenty sylwetki. Przewrotnie, sukienki z wszelkimi nadrukami przyciągają wzrok, lecz do samej sukienki, a nie do ewentualnych niedoskonałości sylwetki.

Zobrazujmy sobie sukienkę gładką, w kolorze beżowym. Jeśli sukienka jest dopasowana, a my posiadamy jakieś fałdki to niestety nie da się w tym przypadku nic zatuszować. Gładki, niezróżnicowany materiał będzie bezlitosny dla nas. Całkiem, co innego sukienka z nadrukiem – nasze szanse na ukrycie co poniektórych niedoskonałości są zdecydowanie większe.

Sprawdźmy, jakie nadruki są hitami tego lata?Musicie przyznać, że ciężko odkleić wzrok (okazje na badanie wzroku i dobór okularów we Wrocławiu) od takich sukienek, nieprawdaż?Wkładając sukienkę z nadrukiem warto pamiętać, żeby nie przeholować z dodatkami. Obowiązuje złota reguła umiaru – im mniej, tym lepiej. Sukienka (przejdź dalej) będzie odgrywać tutaj fundamentalną rolę, dodatki powinny pozostać dodatkami. Nie wkładajmy nazbyt dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami też lepiej pozostawić na inną okazję. Jeśli koniec dnia albo dzień zapowiada się chłodniej i wkładamy coś na wierzch – niech żakiet czy sweter również będą w stonowanych, jednolitych kolorach.