W tym króciutkim artykule przedstawiamy najciekawsze kreacje z kategorii spodni dla kobiet, które oferuje dla kobiet w tym sezonie ekskluzywny sklep Zara.

Na ciepłe dni, które, trzymamy kciuki, nadejdą już niedługo, iberyjski potentat ciuchowy ma zgrabne szorty, zrobione w ciemnej kolorystyce i mające praktyczne kieszenie. Innym projektem są króciutkie spodenki, które jako wyróżnik otrzymały figlarne falbanki. Dla kobiet, które lubią letnie i energetyzujące barwy, proponujemy wyprodukowane z delikatnego materiału słoneczne szorty, które wspaniale korespondują z podobnie jasną bluzeczką. Niebywale dziewczęco wyglądają promieniejące szorty, mające ozdobniki w formie świeżych haftów i koralików. Z dłuższych ubrań z obecnej kolekcji trzeba popatrzeć na spodnie damskie Zara zawierające przyciągające wzrok paski czarno-białe.

Do kreacji powinno się kupić identyczną górę, która dopełni zamysłu. Dla pań, które kochają fajne skojarzenia, proponujemy łososiowe spodnie z bocznym lampasem. Interesująco prezentują się również szaro-niebieskie szerokie spodnie, przywołujące na myśl hipisowskie trendy z wesołych lat 60.. Panie, które wolą prostotę i równocześnie gustują w wyrazistych projektach kolorystycznych, bez wątpienia postawią na nieskomplikowane spodnie za kolana, zrobione w jasnej żółci. Takie spodnie idealnie pasują do niebieskiej bluzeczki, w ten sposób wyczarowując niebanalne połączenie, które naśladuje pole zboża w słoneczny, letni dzień. Fance mocnych barw na pewno spodobają się także obcisłe spodnie w odcieniu głębokiego niebieskiego, które super wyglądają w połączeniu z odrębną, pełną wzorów górą. Podobnie pociągające są spodnie z jeansu, zawierające intrygujące wzory w azteckim stylu, utrzymane w pomarańczowej, wyrazistej tonacji.

Wszystkie opisane wyżej spodnie damskie Zara zobaczysz na stronie WWW tego renomowanego hiszpańskiego przedsiębiorstwa. spodnie (witryna w tym temacie) spodnie – czytaj resztę pod adresem