Obuwie i akcesoria pantofelek24

Sklep pantofelek24 jest jednym z chętniej odwiedzanych sklepów o charakterze sieciowym, a przy tym jednym z droższych na terenie Polski. Kolekcja pantofelek24 jest niezwykle bogata i urozmaicona, zarówno ta skierowana do pań, jak i dla mężczyzn. Znaczną część tej oferty stanowią buty i różnego typu dodatki. W tej kategorii znaleźć można różnego rodzaju torby i torebki, jak również ozdoby i apaszki na szyję. Produkty w ofercie zależne są od pory roku. Obecna oferta to kolekcja na wiosnę i przewiduje już ubrania lżejsze, jak również ubrania letnie, do których zalicza się sukienki, krótkie spodenki czy sandały.

Torby i apaszki

Torebki w sklepie występują w bardzo wielu odmianach. Przede wszystkim sąbędą to małych rozmiarów kopertówki do noszenia w ręce, torebki na ramię oraz torby z paskiem. Kopertówki mogą być w różnych wersjach kolorystycznych. Część z nich jest haftowana, niektóre z ćwiekami lub kolcami. Jeśli chodzi o torby z uchwytem, najczęściej spotykanym materiałem jest skóra oraz tkaniny skóropodobne. Kolory są niezwykle zróżnicowane, od czerni aż po jasną żółć. Pakowne torby są również w rozmaitych kolorach, ze skóry lub zamszu. Niektóre z nich są również pikowane. Chusty, które można nosić pod szyją lub w charakterze nakrycia głowy, mają wiele wzorów. Powtarzają się zróżnicowane motywy etniczne oraz roślinne. Występują również wzory zwierzęce, na przykład zebra. Chustki uszyte są w przeważającej liczbie z bawełny, niektóre są również lniane. Część z nich posiada frędzle.

Obuwie

Znaczną część oferty sieci pantofelek24 stanowi obuwie. W kolekcjach na zimę dominują buty kozaki i botki. Kozaki pantofelek24 zrobione są najczęściej ze skóry. W ostatnim czasie przeważają buty długie, najczęściej przed kolano. Przeważa czerń. Jednym z najczęściej widywanych typów jest model wzorowany na wojskowych butach oraz na butach do jazdy konnej. Są to wysokie buty ze skóry w kolorze czarnym z brązowym pasem na górze cholewki. W ofercie pantofelek24 dostępne są kozaki na niewielkim obcasie, na wysokim obcasie lub na platformie. W zależności od sezonu mogą być ocieplane lub nie. Ich koszty są stosunkowo urozmaicone zależnie od rodzaju. Oferta wiosenna i letnia zawiera sandały, zarówno te płaskie, jak i wysokie, mokasyny i inne. W sieci można również znaleźć obuwie sportowe w formie tenisówek w rozmaite wzory. kosmetyków (polecamy odkryj serwis) łazienek (polecamy sprawdź stronę)

Źródło: