Zakłady fryzjerskie cieszą się co chwila większą wziętością, nie trudno więc dostrzec że tworzone są w mgnieniu oka. Przedtem przeznaczone w szczególności dla płci żeńskiej, teraz oblegane podobnie przez mężczyzn. Niektórzy powiadają, że włosy to jakby wizytówka człowieka. Jeśli umiesz o nie prawidłowo zadbać, sprawiają, że poziom pewności siebie zdecydowanie się podnosi.
więcej na
Autor: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska

Kerastase to marka zajmująca się produkcją wyrafinowanych kosmetyków do włosów. Marka jest częścią działu wyrobów międzynarodowej spółki dominującej, czyli L’Oreal. Towary sprzedawane są wyłącznie bezpośrednio w salonach fryzjerskich, gdzie są rozprowadzane lub przez sklep fryzjerski. Wszystkie linie, jakie wypuścił na rynek producent dotyczą innego gatunku włosów i umożliwiają inną pielęgnację. Odnaleźć można m.in.: krystaliczny połysk i lekkość włosów, ochrona przed działaniem słońca, nawilżenie włosów, wzmocnienie osłabionych włosów, pielęgnacja do każdego typu włosów, ochrona barwy i blasku, wzmocnienie gęstości włosów, pielęgnacja dla mężczyzn, a także serum aktywizujące wzrost mocnych włosów. Kerastase sugeruje program przedzielony na 3 etapy: kąpiel, pielęgnacja (http://beautikon.com/collagen-eye-mask-sheet.html) i teksturyzacja – sprawdź polecaną stronę. Trzy bezproblemowe gesty obrzędu, stosowane w toku pielęgnacji w salonie, jesteśmy w stanie kontynuować w miejscu zamieszkania. Kąpiel -to pierwszy etap rytuału. Ekskluzywnej konsystencji o wysublimowanym zapachu, zaadaptowanej do natury włosów oraz skóry głowy, towarzyszy masaż głowy, który rozbudza zmysły.


Pielęgnacja – tylko energiczna i ukierunkowana. Przemiana dostrzegalna jest zaraz po aplikacji. Włosy odzyskują witalność i wspaniały wygląd. Ostatnim etapem staje się teksturyzacja – gest pielęgnacyjny nie wymagający spłukiwania. Oferuje działającą ochronę i nieprawdopodobny blask. Przygotowuje włosy do stylizacji. Kerastase zawiera także internetowy sklep fryzjerski, gdzie krok po kroku, skrupulatnie wybierając, zamówisz wszelkie potrzebne artykuły, by zagwarantować swoim włosom potrzebną opiekę.

Kosmetyków do pielęgnacji włosów jest niesłychanie dużo. Pamiętaj jednakże – aby mieć zupełną pewność, że twoje włosy przyjmą to na co zasługują, wybieraj kosmetyki rekomendowane przez salony fryzjerskie, które na tych towarach pracują cały czas.