Rzeczy skórzane darzone są wielką popularnością od wieków. Produkowane z powłok ciała hodowlanych i dzikich zwierząt, wykorzystywane są do wyrobów kurtek, portmonetek, szelek, rękawiczek, foteli samochodowych, a także w nowoczesnej technologii oraz architekturze do wykańczania wnętrz. Skóra jest niezwykle plastyczna i delikatna, a jednocześnie jest wytrzymała i odporna. Najpopularniejszą odzież skórzaną i dodatki produkuje marka Wittchen, a sklep wittchen cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i wzięciem spośród zwolenników wyrobów skórzanych.
kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

Jakie cechy mają wyroby marki Wittchen.

O niezwykłych właściwościach wyrobów marki Wittchen konsumenci a zwłaszcza Panie wiedzą od dawna. Firma ta założona została 13 lat temu za sprawą Jędrzeja Wittchena który, wspólnie z firmami pochodzącymi ze wschodu wypuścił na rynek startową linię galanterii skórzanej Italy. Od ponad dwudziestu lat marka wypuściła na rynek setki serii cieszących sięniezwykłą renomą i wzięciem, a ze spółki z z o. o. stała się spółką akcyjną.

Co oferuje Marka Wittchen?

Mimo, że z roku na rok zmianie ulegają trendy w modzie, pewne produkty są ponadczasowe oraz pozostają zawsze na czasie. Takim przykładem płaszcze wittchen . Idealne deszczowe dni, uchronią nas od chłodu i deszczu. Z wyjątkiem przyjemności z noszenia są przede wszystkim dokładnie uszyte, a najlepsza jakość skór cielęcych sprawia, że płaszcze te będą idealną inwestycją na długie lata. Na coraz mroźniejsze miesiące zimowe polecić z pewnością można torebki wittchen , spośród różnych fasonów, krojów i kolorów na pewno każda z Pan odnajdzie swój indywidualny styl.

kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

Elementy skórzane są niezwykle trwałe, sprawę z tego zdaje sobie każdy, kto ma w swojej szafie przynajmniej jeden skórzany element garderoby, taki jak kurtkę czy płaszcz z wysokiej jakości skóry. Nie trzeba się martwić modą i chwilowymi trendami a przyjemność noszenia jest nieporównywalny z żadnym innym materiałem. Dodatki i odzież ze skóry dostosowuje się do właściciela podobnie jak druga skóra i powoduje, że płaszcz czy kurtka jest czymś więcej niż zwyczajną odzieżą. Drobiazgi wykonane ze skóry takie jak portmonetki czy paski z pewnością staną się idealnym i ponadczasowym prezentem.

Źródło: domodi