kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Sklep H&M jest jednym z najczęściej występujących sklepów sieciowych w dużych miejscowościach. Oferta tego sklepu obejmuje zarówno odzież, jak i akcesoria, a także różnego rodzaju akcesoria dla kobiet, mężczyzn i najmłodszych. Oferta na każdą część odzieży jest niezwykle bogata i szeroka. Przykładowo okrycia wierzchnie dziecięce podzielone są poid względem wzrostu i płci dziecka. Dla dziewczynek można spotkać kurtki i płaszczyki w bardzo wielu dużej liczbie kolorów, dobrane do wzrostu i wieku. Kolekcja na wiosnę przewiduje parę rodzajów takich okryć. Oferowane są także okrycia dżinsowe w rozmaitych rozmiarach. W kolekcji dla chłopców oprócz kurtek materiałowych i dżinsowych występują także bezrękawniki i marynarki. W kolekcji wiosennej dostępny jest spory wybór różnego rodzaju kurtek.

Kurtki i płaszcze damskie

Zimowe kurtki H&M damskie oferowane są w bardzo dużym wyborze. Są to okrycia krótkie i długie. Niektóre z nich są ocieplane i pikowane. Najczęściej spotykanym akcentem jest pasek do ściągania okrycia wierzchniego w pasie. W ubiegłym sezonie takie rozwiązanie było niezwykle często występujące. Wśród tego typu okryć przeważają takie barwy jak czerń i brąz. Często występującym motywem są futrzane kołnierze i obszycia kapturów. Poza typowymi kurtkami na bardzo niskie temperatury są również kurtki lżejsze, uszyte z rozmaitych tkanin. Są one dostępne w wielu różnych kolorach. Oferta na wiosnę natomiast obejmuje okrycia cieńsze i w większości krótkie. Chętnie preferowane są krótkie kurtki skórzane zapinane z boku, wzorowane na tak zwanych ramoneskach. Dostępne są także kurtki z dżinsu. Okrycia tego typu.

Okrycia wierzchnie męskie

W kolekcji męskiej sklep H&M oferuje parę modeli kurtek na różne sezony. Na sezon zimowy są to bardzo grube kurtki puchowe, mogące ochronić nawet przed bardzo niskimi temperaturami mrozem. Można również znaleźć bardziej eleganckie płaszcze męskie z materiału, przeważnie czarne. Na cieplejsze dni sklep oferuje okrycia wierzchnie o kroju sportowym, z guzikami. Występują one w wielu rozmaitych kolorach. Są to tak zwane kurtki koszulowe, będące w rzeczywistości kurtką, ale mające cechy koszuli. Oferta na wiosnę obecnie zawiera niewiele kurtek męskich. kurtki (odsyłam do tego serwisu) Oferta Angelka Photography

Źródło: