Autor: www.domowenastroje.pl
Bielizna uchodzi za szczególnie intymną część ubioru każdego człowieka. W skład bielizny wchodzi kilka rzeczy, które stricte przypisane są do płci. W przypadku mężczyzn do bielizny można zaliczyć na przykład bokserki męskie. Mężczyźni preferują je, ponieważ są one bardzo komfortowe a do tego przewiewne.

Eksperci uważają, że są one z pewnością trafnym wyborem, jeżeli chcemy ochraniać męskie narządy intymne, które nie mogą być poddawane większemu uciskowi. Bokserki wykonane z tkanin termoaktywnych gwarantują sporą swobodę ruchu. Bokserski termoaktywne wyróżniają się też tym, że są bardzo lekkie a także zapewniają rozciągliwość. Ich kolejnym walorem jest też to, że dzięki nim mamy zapewnioną ochronę przed warunkami środowiskowymi. Idealnie znoszą każdą pogodę bez względu na porę roku.

Kobiety, które mają problem ze smukłą sylwetką, swe kompleksy próbują zatuszować poprzez stosowanie odpowiedniej bielizny. Bielizna modelująca, która określana jest również bielizną odchudzającą jest w stanie spowodować, że kobiet wygląda szczuplej aniżeli w rzeczywistości. Zdaniem niektórych pań, bielizna modelująca, która zostanie dobrana profesjonalnie powoduje, że można wyglądać aż o kilka rozmiarów mniej. Dobrym przykładem bielizny wyszczuplającej są na przykład majtki z wysokim stanem, które odpowiadają za modelowanie linii bioder jak również wyszczuplanie talii. Dodatkowo koryguje też pośladki. Bielizna damska korygująca spełni swoje cele jedynie wtedy, gdy będzie dobrze dobrana. Jeżeli jest ona zbyt mała będzie niewygodna i trudno będziemy ją zakładać regularnie. Istotne jest zatem dobranie jej do swych wymiarów. Bielizna korygująca na ogół jest do nabycia w kolorach: czarnym, białym jak również cielistym.Bielizna to również wyjątkowo komfortowe ubrania dedykowane do chodzenia po domu. Jednymi z takich ubrań są na przykład szlafroki damskie, które są wprost idealne do noszenia tuż po wyjściu spod prysznica czy też w momencie przebudzenia. Są one niezwykle przewiewne jak również wygodne. W domowym zaciszu nosi się je bardzo swobodnie, stąd też mają gro fanek, które mają nawet kilka szlafroków w swej garderobie. korygująca (strona internetowa)