Okres wakacyjny może pachnieć nie jedynie kwiatami, łąką i dobrymi wspomnieniami, a również pięknymi, firmowymi perfumami. Poniżej publikujemy przydatne zestawienie najbardziej znanych wytwórni perfumeryjnych, których marki można znaleźć w takich miejscach jak drogeria lub perfumeria internetowa.

Autor: Zepter
Wytwórnia hermes może się pochwalić bogatą tradycją. Została założona około dwa wieki temu we Francji i do współczesności doskonale prosperuje na rynku perfumowym. Interesującym produktem na wakacje dla pań jest produkt Hermes 24 Faubourg. Gwarantuje cudowną woń flory, co czyni, że znacząco uwypukla cechy kobiece i elegancję. Dla panów rekomenduje się Hermes Terre D’Hermes, luksusowy zapach, który przywodzi na myśl korzenny aromat. Ta pozycja potrafi dać wiele energii mężczyźnie w dowolnej sytuacji.

Kerastase oferuje przede wszystkim odświeżające olejki pachnące dla włosów. Takie produkty równocześnie pielęgnują włosy, jak i gwarantują pociągający aromat na cały dzień. Obligatoryjna pozycja w torbie na wakacyjne wojaże.

[Paco Rabanne to projektant mody, który ma firmę wytwarzającą luksusowe pachnidła dla obu płci. Jego najlepszą marką pachnideł jest Lady Milion, idealna dla energicznych kobiet sukcesu.

Thierry Mugler Alien również zaczynał swoją karierę w biznesie projektowaniem ubrań, a obecnie jego nazwisko jest wiązane przede wszystkim z dobrymi perfumami dla kobiet i mężczyzn. Na dużą uwagę zasługują lekko owocowe perfumy Womanity.

Włoska wytwórnia Bvlgari, tak jak perfumy marki burberry, zajmuje się dystrybucją tak zwanych produktów luksusowych. W ofercie są też wody toaletowe oraz inne zapachowe wytwory pielęgnacyjne.

Masaki Matsushima, jak podpowiada nazwa, to przedsiębiorstwo z egzotycznych wysp Japonii. Na urlop świetne okazują się perfumy Shiro, cechujące się delikatnym kwiatowym aromatem róży i fiołka.

Polecić należy też wyjątkowe perfumy Ralph Lauren, ułożone przez słynnego nowojorskiego projektanta mody. Wszystkie niewiasty z pewnością pokochają Notorious Ralph Lauren, pachnący między innymi irysem i różowym pieprzem.