Ubiór może być w mniej lub w bardziej przypadkowy sposób, odzwierciedleniem naszych przekonań, a jednocześnie oznajmiać otoczeniu, jaką posiadamy pozycję społeczną. Dawniej zasadnicza funkcja stroju – zabezpieczenie przed zimnem, mogła nigdy nie być jedyną, podczas gdy zasady stanowiące o tym, co jest prawidłowe, przekształcały się w ciągu wieków i były różne dla różnych kultur. Wizerunek człowieka jest ogromnie istotny w kontaktach z otoczeniem.

Odzież męska
Prawidłowo dopasowane elementy ubrania dowodzą o profesjonalizmie, przysposobieniu zawodowym a także zaangażowaniu w to, co się robi. Bardzo ważne w odbiorze ubioru są styl, krój w odniesieniu do obowiązujących trendów mody oraz kolorystyka w harmonii z figura.

Rozpoczynając od próby opisania „mężczyzny o dużych gabarytach”, należy wyjaśnić, że dobrym określeniem będzie mężczyzna, który zakłada XXL odzież. Duży mężczyzna ma po prostu figurę ponadwymiarową – najczęściej z brzuszkiem. Odpowiednia, duża odzież męska nie odmieni ciała, ale sprawi, że pan noszący odzież xxl wygląda proporcjonalnie, ciało jest wyprofilowane, a sylwetka pięknie oprawiona.

Najlepszym skutkiem odpowiednio odzianego mężczyzny o dużych gabarytach jest pierwsze doznanie. Kiedy nie wywołuje skojarzenia “gruby męskie (polecamy facetaria.pl/bolzano-zyletki-bolzano-superinox-sztuk-p-1810.html)” a staje się nagle „mężczyzną o dużych gabarytach”. Ta różnica w wizerunku sprawi, że z leniwego, miękkiego i słabego, mężczyzna stanie się silnym, wspaniałym i pewnym siebie facetem.

Z licznych obserwacji wynika, że spora część panów z brzuszkiem, rozpatruje odzież wyłącznie jako szaro-bure odzienie, a nie jako element kreowania wizerunku, który w dodatku może przynosić sporo przyjemnych doznań. Spora część z nich stoi na stanowisku, że moda i dobry styl są dla szczupłych osób, a oni sami są dyskryminowani przez marki odzieżowe. W przypadku wielu tzw. sieciówek, naprawdę tak jest, ale dobrze, że świat mody to nie tylko sklepy sieciowe.

Ponadto panowie przy tuszy stoją na stanowisku, że we wszystkim wyglądają źle i bez względu na to co założą rezultat będzie ten sam. Jednak adekwatnie do figury dopasowane ubrania rozmiary duże i dodatki mogą uczynić cuda. Główną zasadą, zamaskowania zbytecznych kilogramów jest to, by zawsze wkładać ciuchy, które leżą idealnie.