W tym sezonie zostałyśmy dosłownie obsypane paskami. Zobaczyłyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor lub w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Miłośniczek tego rodzaju zestawów jest bodajże tyle samo, co przeciwniczek – te twierdzą, że paski pogrubiają i zakłócają proporcje figury.

Nie do końca jest to prawda, powinno się po prostu dopasować paski (kliknij hiperłącze) do własnej figury i należycie dobrać elementy pozostałego ubioru. Sukienki w paski znakomicie sprawdzą się na talii typu Cegła – bez wyraźnie zaznaczonej talii i biustu. Wszystkie kobiety o drobniuteńkiej i chłopięcej figurze będą niepowtarzalnie reprezentowały się właśnie w sukienkach tego typu.
Sukienki Andrzejkowe
Autor: Pandzior.pl
Źródło: Pandzior.pl

Sukienka o fasonie szmizjerki sprawdzi się rewelacyjnie noszona, na co dzień, pasek w talii zauważalnie uwydatni kształty – taka jest właśnie sukienka Christina.Prócz sukienek w sklepie internetowym Melanż na odszukamy również spódnice w paski i tuniki – również w paski. Takim przykładem cudownej tuniki może być tunika Florentyna. Wyśmienita na lato, cudownie wygląda z gładkimi spodniami w kontrastowym kolorze. Albowiem paski na tunice są szerokie konieczne jest włożenie wysokich obcasów – w ten sposób zrównoważymy figurę. Przy wzorze tego typu powinniśmy uważać na długość tuniki – nie może być nazbyt długa – wówczas optycznie przytnie nam nogi i zaburzy tym samym proporcje.

Kliknij śmiało ten odnośnik a stwierdzisz, że w najświeższym źródle (http://beautikon.com/collagen-eye-mask-sheet.html) zaprezentowano bardzo interesujące informacje. One również są pasjonujące.

Nie może być też zanadto krótka – tunika bardzo nas pogrubi. A przecież nie o dodatkowe kilogramy nam chodzi.W tym sezonie letnim odnajdziemy też bardzo dużo spódnic we wzory, w tym w paski. Takimi przykładami są spódnica Jola i spódnica Eve. Obydwie spódnice w wspaniale reprezentują się z gładkim topem są bowiem na tyle wzorzyste i tym samym wyraziste, że nie potrzebują mocnej oprawy.

Paski są nieodłącznym wzorem tkanin od lat i takim zapewne pozostaną. Rok rocznie możemy wybierać wśród wzorów i kolorów, w tym wśród printów roślinnych, czy zwierzęcych. Należy niemniej jednak podkreślić, że trend pasków jest jednym z najmocniej zarysowanych i … lubianych!