Powiększanie warg kwasem hialuronowym jest w ostatnim czasie coraz bardziej modne. Usta to jeden z ważniejszych fragmentów kobiecej buzi, a także ciała, gdzie pełne usta uważane są za bardziej atrakcyjne oraz ponętne. Zabieg powiększania warg trwa blisko pół godziny, jest praktycznie bezbolesny oraz za każdym razem stosuje się go w znieczuleniu miejscowym.

kriolipoliza
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Obecnie na rynku wziętość zyskuje kwas hialuronowy do ust, który poprawia elastyczność tkanek – . Zabieg modelowania warg kwasem hialuronowym rekonstruuje gęstość tkanek dookoła ust i powiększa usta. Poprawia kontur ust jak też profil buzi. Kwas hialuronowy wygładza troszeczkę bruzdy a także zmarszczki, ujmuje również nieco lat. Do zabiegu nie potrzeba się specjalnie szykować jak też nie są potrzebne specjalne badania, acz lekarz może żądać ich wykonania, kiedy uzna, że to stosowne. Powiększenie ust przebiega w znieczuleniu punktowym – najczęściej z użyciem kremu znieczulającego.

Zabieg kosmetyczny trwa kilkanaście minut, umożliwia przeprowadzenie widocznej korekty ust. Efekt jest niestety przejściowy i utrzymywać się będzie około pół roku, gdzie po upływie tegoż okresu pacjenta czeka nieodzowność następnego zabiegu na modelowanie ust. Kriolipoliza jest zabiegiem zupełnie nieinwazyjnie redukującym tkankę tłuszczową. Określony jest do kształtowania figury, lecz nie w celach pozbycia się nadwagi. Poprzez zabiegi punktowego schładzania redukuje nadwyżkę tłuszczowej tkanki – bryczesy, uda, boki pleców. Kriolipoliza jest zjawiskiem niszczenia komórek tłuszczowych przez niską temperaturę.

Nie ma żadnych wątpliwości, że to jest faktycznie praktyczna oferta (https://www.beautyever.pl/samoopalacze), odnosząca się do wartościowych materiałów. Poznaj ją teraz.

Przez wskazany czas zasysana przez aplikatory skóra jest poddana schładzaniu bez uszkadzania otaczających ją tkanek. Statystyki wskazują, iż widoczna redukcja tłuszczowej tkanki zachodzi po blisko 3 miesiącach.

Czas ów wypływa z charakteru nieinwazyjności terapii, niemniej jednak efekt utrzymuje się przez około pół roku, a włączając element dietetyczny trwale. Widoczne efekty po zabiegu są uzależnione od rozległości a także stanu tkanki poddanej schładzaniu. Pacjenci pragnący powtórzyć zabieg w celu utrzymania oraz powiększenia rezultatu mogą uczynić to, nie wcześniej aniżeli po kolejnych 3 miesiącach. 100 procent z nich spostrzega różnice po przebytym zabiegu. Przeciwwskazania to brzemienność, karmienie piersią, zmiany na skórze.