Zabieg przedłużania rzęs jest obecnie coraz bardziej modny. Wiele kobiet decyduje się na przedłużenie rzęs, bo jest to dla nich wielką wygodą, ponadto przedłużone rzęsy prezentują się faktycznie wspaniale! Długie, czarne, podkręcone i niezwykle gęste rzęsy – jaka kobieta nie chciałaby takich mieć?

kolorowy makijaż oczu
Autor: Audrey Xavier Brulu
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki zabiegowi przedłużania rzęs wreszcie wolno cieszyć się pięknymi rzęsami, bez konieczności dziennego ich malowania. Uroda jest dziś dla kobiet niesłychanie istotna i niewątpliwie każda z nas wiecznie pragnie przedstawiać się cudownie. Przedłużone rzęsy nie tylko wspaniale wyglądają, ale też wpływają na zwiększenie poczucia własnej wartości i pewności siebie. A co można rzec na temat samego zabiegu przedłużania rzęs? Czy jest on w każdym calu bezpieczny? Ile czasu taki zabieg? I przez jaki czas utrzymuje się efekt przedłużonych rzęs? Na temat tego i trikach o make-up więcej tu – świetne zestawy do makijażu.

Zabieg przedłużania rzęs jest absolutnie bezpieczny i nie uszkadza naturalnych rzęs. Jeżeli tylko robisz twarz (np. strona polecana w temacie) u fachowej stylistki rzęs to niewątpliwie nie musisz się niczego obawiać. operacja (np. więcej na stronie) robiony jest na zamkniętym oku. Za pomocą pęsety rzęsy są doklejane do naturalnych rzęs. W zależności od konkretnej metody do jednej rzęsy można dokleić jedną, dwie a nawet trzy rzęsy. Termin wykonania zabiegu jest zależny od ilości doklejanych rzęs, a także od tego ile prawdziwych rzęs ma klientka.

Najczęściej taki zabieg trwa blisko dwóch godzin. Rzęsy utrzymują się na oku około dwa miesiące, jednakże jeśli chcesz aby rezultat nieustannie był widowiskowy zaleca się wykonywanie uzupełnienia co 3 – 4 tygodnie.

Warto zainteresować się zabiegiem przedłużania rzęs, ponieważ efekty takiego zabiegu są naprawdę wyśmienite. Poza tym mając przedłużone rzęsy nie musisz już ich codziennie malować, bowiem zawsze wyglądają one perfekcyjnie. Bezspornie zakochasz się w swoich pięknych, długich i podkręconych rzęsach, w związku z tym już dzisiaj podaruj sobie odrobinę luksusu oraz wybierz się na profesjonalny zabieg przedłużania rzęs. Równie istotne jest wyróżnienie odpowiednim makijażem oczu, gdzie przydadzą się takie akcesoria jak tu – świetny makijaż oczu.