Żeby aromat każdych perfum był trwały musisz zakupić raz na jakiś czas trwałą markę produkującą zapachy. Niestety – większość aromatów dostępnych w sklepach nie działa na ciele przez długi czas. Prawda jest taka,iż zakup nieco droższych zapachów się zwraca. Nie musisz bowiem wylewać na siebie dużej ilości specyfiku, by efekt stał się mocny. Dla osób, które jeszcze nie podjęły decyzji jak wybrać zapach ładny i trwały mamy kilka ciekawych rozwiązań.

marka Dior
Autor: chinnian
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo dużą trwałością w małej cenie mogą poszczycić się zapachy marki Joop. Utrzymują się na skórze bardzo długo – zaledwie muśnięcie aromatem wystarcza na 24 godziny. Marka niezwykle znana i lubiana, najlepiej sprzedające się perfumy marki w ostatnim czasie jest perfumy Joop! Femme Woman Woda toaletowa 30 ml spray. Jest to nieco mocniejszy aromat, jego głównym składnikiem stała się słodka wanilia połączona z nieco bardziej orzeźwiającymi aromatami kwiatów i owoców miedzy innymi róże i cytrusy.

flakoniki z perfumami
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Dom mody Christian Dior to firma, jaka już wiele lat trudni się tworzeniem wysokiej klasy zapachów. Firma jest identyfikowana z ekskluzywnością. W ich zapachach poczujesz się przebojowa i wyjątkowa.W sytuacji gdy pragniesz spróbować tej marki warto zacząć od mniejszych flakoników perfum w o wiele niższej cenie np. Christian Dior Miss Dior Cherie Woda perfumowana 30 ml spray. Aromat (Christian Dior Miss Dior Cherie Woda perfumowana 30 ml spray) bardzo powabny, rześki – wspaniały na każdy dzień. Jedno opakowanie wystarcza na bardzo długi czas.

Dobrymi perfumami od znanej osobistości Naomi Campbell są aromaty tak samo wspaniałe oraz powabne jak ona sama, perfumy mają nazwę Naomi Campbell Woman Woda perfumowana 30 ml spray. Opakowanie jest idealne, by nosić go ze sobą w torebce, ponieważ zajmuje niewielką ilość miejsca. Ma innowacyjny, podłużny kształt. Najważniejszym jego elementem jest jednak wydajność – w to z pewnością trzeba zainwestować. Warto się jak jedna z najgorętszych kobiet świata.

Propozycja dla mężczyzn od niemieckiej firmy Hugo Boss są zapach noszący nazwę Hugo Boss Selection Woda toaletowa 50 ml spray. Mężczyźni – których perfumy są często jednym z niewielu używanych specyfików muszą szczególnie zadbać, by zapach używanych przez nich perfum (Joop!) był wydajny oraz wyjątkowy. Te perfumy są odpowiedzią na to wyzwanie.