„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – odmładzające zabiegi nierzadko wywołują takie reakcje. Rozumiemy, ale większość z nich to mit, który należy obalić. Jest przysłowie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nie ma to jednak zastosowania w medycynie estetycznej. Lęk i obawy przed skorzystaniem z szerokiej oferty wynikają z pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Dlatego Centrum Dermatologii Estetycznej WellDerm chce przełamać ten opór i zachęca do skorzystania z nowej trzy etapowej oferty.

Złota medycyna estetyczna
Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Krok pierwszyPierwszy krok to darmowa konsultacja dermatologiczna u specjalisty TAG=medycyny estetycznej. To pozwoli lekarzowi z doświadczeniem dokonać dokładną analizę kondycji i potrzeb skóry. Tylko taką metodą można dobrać właściwy zabieg i zapewnić kurację, która przyniesie trwałe i widoczne efekty. Czytaj więcej: tutaj

Krok drugiKolejnym krokiem jest przygotowanie skóry do bardziej poważnych zabiegów. Dlatego lekarze WellDerm w pierwszej kolejności mogą polecić Zaffiro, czyli zabieg termoliftingu powstrzymujący procesy starzenia i likwidujący objawy zwiotczałej skóry. Podczas zabiegu specjalna głowica emituje światło podczerwone, które rozgrzewa znajdujący się w skórze kolagen do ok 70 st C, a dzięki temu dochodzi do jego namnażania. 

Oprócz zabiegu Zaffiro w zestawie oferowanych zabiegów jest też: bezdotykowy i bezinwazyjny Jet Peel, który znakomicie oczyszcza skórę, mezoterapia, która regeneruje skórę mocą witaminowych koktajli, oraz wygładzająco-rozjaśniające peelingi. Każdy z tych zabiegów ma potwierdzoną skuteczność i pozawala osiągnąć doskonałe rezultaty, a do tego są bezpieczne i szeroko stosowane na całym świecie. Oprócz tego dodatkowo oferta WellDerm dla nowy Klientów zakłada rabaty na zabieg przygotowujący.

wellderm - logo
Autor: Wellderm
Źródło: Wellderm

Krok trzeciGdy już skorzystamy z dwóch pierwszych etapów, i oswoimy się z gabinetem (zobacz zabiegi kosmetyczne wrocław), poznamy lekarzy i nabierzemy zaufania do stosowanych w WellDerm metod, przychodzi czas na krok trzeci – zabiegi boptoksem lub wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Więcej o zabiegach estetycznych i nie tylko znajdziesz w centrum