Współczesny mężczyzna na topie, to mężczyzna wysportowany i gustownie ubrany. Istotną rolę grają też perfumy męskie, które potrafią delikatnie zaakcentować stylowy strój. Właściwie dopasowany zapach perfum potrafi powiedzieć też co nieco o charakterze pana, które jest nimi delikatnie skropiony. I zaznaczyć można słowo „delikatnie” aby w żaden sposób nie myliło się ze słowem „mocno”. Zbyt duża ilość, nawet wyjątkowo przyjemnej woni, czyni ją dość uciążliwą. W szczególności w czasie lata. Wytworny mężczyzna prócz aromatu perfum ma zwykle na sobie też aromat płynów po goleniu, pianek do golenia itp. Wszystkie te kosmetyki mogą doskonale ze sobą współgrać, jeśli się dobrze je dobierze.

perfumy męskie na <strong>Ubiór nowoczesnego stylowego mężczyzny także wymaga poświęcenia mu odrobiny uwagi. Rzecz jasna nie powinien on się zanadto mocno rzucać w oczy. Jednak ta dyskretna elegancja winna wypływać z perfekcyjnego zestawienia elementów dobrego gatunku.</strong> Nawet pognieciona bluza (zobacz: <a href="https://tdruk.pl/bluzy/bluzy-rozpinane">bluzy na zamek z nadrukiem</a>) ma wdzięk, gdy jest znakomicie uszyta. Moda na wyżyny wyniosła dziurawe dżinsy. Dlatego dzisiaj stylowy mężczyzna zakłada [TAG=spodnie’ title=’perfumy’ style=’margin:5px;’/>
<div class=
Autor: MOHITO
Źródło: MOHITO

, co prawda dziurawe, ale za to są one idealnie dopasowane do budowy ciała. Całokształt dopełniają wyjściowe lub sportowe buty w zależności od okazji. Nawet na te wyjątkowo zimne dni, szykowny mężczyzna zdoła wyszukać dla siebie niebywale modne zimowe buty adidas.

Taki mężczyzna na topie nie może dać za wygraną nawet w domu. Ile mógłby stracić taki mężczyzna na czasie, gdyby przez zagapienie został przyłapany w domowych pieleszach w całkiem bez stylowych dresach z kreszu. Co zaś się tyczy nocnego odzienia, to piżamy męskie też są ważne w życiu współczesnego mężczyzny. Stylowa piżama powinna coś znaczyć (więcej na ten temat: ). Sportowy typ założy do spania najprawdopodobniej bokserki. Ale nie będzie to byle jaki produkt. Powinna pojawić się na nich jakaś firmowa naszywka. Może być nawet nie nazbyt widoczna, ale bez niej takie bokserki mogą nie spełnić swojego zadania należycie. Elegancki mężczyzna na czasie ubierze raczej piżamę z satyny.

Bycie mężczyzną modnym to rzecz niełatwa. Lawirowanie między szykiem a tandetą bywa często bardzo skomplikowane. Zdarza się, że długo szuka się osobistego stylu. Można też zagubić się w poszukiwanie opcji najbardziej odpowiedniej. Czasami zdarza się, że jakaś znajoma osoba trafnie podpowie rozwiązanie. Nawet surowa ocena może być przydatna w poszukiwaniu swojego, wymarzonego wyglądu. Fachowcy od mody mają sposoby na pokierowanie indywidualnym stylem. Samodzielna droga do zharmonizowania poszczególnych elementów ubioru bywa przydługa i kręta. Zaś metoda prób i błędów może być nieco kosztowna w tym przypadku. A czasami przydaje się własna intuicja.