Lato pomału odchodzi. Noce w sierpniu bywają dużo chłodniejsze. W ciągu dnia temperatura też zjeżdża co raz niżej. Oczywiście, na pewno jeszcze zagoszczą u nas gorące dni, ale będą to już tylko pożegnalne wybryki lata, które pomału zaczyna ustępować pola złotej polskiej jesieni. A bywa to czarodziejska pora roku. Zwłaszcza początek jesieni potrafi zachwycić. Słoneczko jeszcze wtedy mocno grzeje, a przyroda ubiera się w królewskie odcienie: złoto i purpurę. W sadach lśnią w słońcu piękne jabłka i śliwki.

Autor: Golden Rose
I właśnie tego typu kolory natury królują w świecie mody jesienią. Zarówno w naszej garderobie, jak i w kosmetyczce muszą się znaleźć elementy złota, burgundu i śliwkowego fioletu. Także wszystkie odcienie ziemi są o tej porze roku jak najbardziej dozwolone. Jeśli mowa o naszych paznokciach, to razem z odejściem wakacyjnych przygód, pozbywamy się miętowych oraz soczystych kolorów, przygotowując miejsce dla bardziej intensywnych barw. Interesujące propozycje: .

Na naszych paznokciach królować będzie złoto, ciemna czekolada oraz wszystkie odsłony fioletu. Oczywiście, mile widziana będzie tradycyjna czerwień, która w połączeniu z takim samym kolorem na ustach, tworzy superkobiecy wygląd. Jesienne trendy w manikiurze to odcienie mocne, intensywne oraz ciemne. Tę odmianę zauważymy na pewno u naszej kosmetyczki. Dostępne będą żele do paznokci w takich właśnie odcieniach.

Ale jednolity mani to nie jest główna propozycja na tegoroczną jesień. Cały czas bardzo modne są rozmaite wzory na paznokciach. Im bardziej zwariowane, tym lepiej! Wprawione specjalistki w tej dziedzinie są w stanie zrobić nam na paznokciach prawdziwe cuda. Ale takie małe dzieła sztuki możemy robić także samemu. Zwłaszcza, że teraz dostęp do profesjonalnych akcesoriów, takich jak szablony do paznokci, jest niezwykle łatwy. Mnóstwo tego typu produktów możemy bez trudu kupić w sieci.

Bardzo efektownie będą prezentować się na naszych paznokciach zwierzęce wzorki. Dopasujmy odcienie do naszego stroju lub, dla wzmocnienia efektu, zróbmy manikiur w kontrastowych odcieniach.

Zainteresowały Cię wątki opracowane w tym artykule? Z pewnością przyda Ci się też dodatkowe czytanie (http://www.gavelwarsaw.com/). Nie zwlekaj więc i wejdź do nowej witryny.

W ten sposób nasze paznokcie na pewno zwrócą na siebie uwagę. Dla zaciekawionych: polecany alfaparf.