Szczepienie przeciwko grypie
Autor: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.
W naszym kraju ciągle narzeka się na służbę zdrowia. Niestety, prawda jest taka, że jest na co. wielkie kolejki, przepracowani lekarze, wiecznie skwaszone pielęgniarki – to standard rodzimych szpitali i przychodni. Naturalnie da się uniknąć takich zdarzeń, gdy wybierzemy niepubliczną opiekę medyczną, ale to wiąże się z dodatkowymi, dużymi nakładami pieniężnymi. To mało optymistyczne, ale nie widać w przyszłości szans na zmiany i zostaje nam jedynie uzbroić się w cierpliwość, albo wydawać spore pieniądze na każdą wizytę.

By możliwie zredukować przykre doświadczenia warto sprawdzić, jakie opinie ma lekarz, do którego idziemy. Warto popytać przyjaciół. Z pewnością nam doradzą, będziemy mogli porozmawiać o wizycie i o profesjonalizmie lekarza. Opinie o lekarzach są różnorodne, zdarza się że sprzeczne, ale świetnego lekarza docenią wszyscy.

Rankinglekarzy.pl - opinie o lekarzach
Źródło: Rankinglekarzy.pl

kolejnym źródłem informacji może być internet. Jest mnóstwo serwisów zbierających oceny przychodni. Sprawdźmy je, nim umówimy się na wizytę, wpisując w Google różne słowa”polecany stomatolog”, „ginekolog ze szczecina”, „dobry ginekolog”. Jeśli coś jest wyjątkowo złe w którejś placówce, z pewnością się o tym dowiemy. Ludzie z chęcią dzielą się swoim zdaniem, w szczególności jeśli zostali potraktowani świetnie lub fatalnie.

Pracownicy szpitali sami zwykle zapoznają się z opiniami o swojej pracy. Większość z nich bierze sobie do serca zdanie pacjentów i modyfikuje swoje działania, co natychmiast widać w ocenach. Zwracajmy więc uwagę na daty wpisów. Część specjalistów jednak nie wykona takich działań i takich należy unikać. Przykład kilku polecanych specjalistów:- Joanna Pabich- Bohdan Pawlicki – urolog gdańsk prywatnie- Andrzej Sankowski – chirurg plastyczny

Choroby to osobisty i delikatny temat, z tego powodu zachowanie specjalisty jest tak ważne. Poczytajmy uważnie opinie o lekarzach, u których chcemy się leczyć. Tym sposobem możemy uniknąć nieprzyjemności.