Sezon zimowy to idealna pora, by zrobić dogłębne porządki w szafie z ciuchami. Na bank masz na półkach ciuchy, których już nie nosisz. Czasem przyczyną jest to, że zwyczajnie te ciuchy już na ciebie nie pasują. Czasami odzież przestaje być dla ciebie atrakcyjna. Jeżeli rzeczy, które zamierzasz wyrzucić z szafy, są w dobrej kondycji, nie wyrzucaj ich do kontenera na odpadki.

W kraju jest dużo niezamożnych rodzin, dla nich takie rzeczy byłyby pomocą. Poszukaj firmowego kontenera Caritasu i do niego załaduj wszystkie nienoszone ubrania. O ile masz odrobinę więcej czasu, wypierz je przed wrzuceniem. Bywa, że w rejonie ma pojemników na ciuchy dla potrzebujących. W tym przypadku udaj się do okolicznej noclegowni dla bezdomnych bądź jakiegoś domu opieki nad potrzebującymi. W takich instytucjach bez wątpienia przyjmą twoje ubrania z wdzięcznością.

Okej, zaprowadzony został porządek w szafie, teraz pora na to, by kupić nowe rzeczy na tegoroczny czas letni. Co należy nabyć? Oto cztery podstawowe typy odzieży, które bez wątpienia będą chętnie wybierane w tym roku.

Autor: PILGRIM

Botki PumaNa nogach każda ceniąca trendy pani musi nosić botki tej popularnej marki. Dostępne są w wielu ciekawych krojach w dobrych sklepach obuwniczych – znajdziesz więc rodzaje świetne na ciepłe polskie lato, jak i botki Puma na deszczowe i chłodne dni.

Bransoletki AsosNa ręce zaś warto w tym roku kupić bajeranckie bransoletki. Jeżeli czytasz wiadomości ze świata mody, z pewnością zwrócisz uwagę na fakt, że bransoletki są w modzie już trochę lat. Polecamy bransoletki firmy Asos, które zachęcają wyjątkowymi kształtami i powodują zazdrosne spojrzenia innych niewiast.

Swetry H&MNa chłodne dni trzeba kupić sobie modne sweterki, sprzedawane w sieci znanych sklepów z ubraniami, pochodzącej z półwyspu skandynawskiego.

Bluzy Adidas O ile planujesz mieć szczupłą sylwetkę i sporo biegasz, powinnaś zdobyć sobie wygodne bluzy Adidas, rewelacyjne do tego zadania. W czasie codziennego joggingu także musisz prezentować się z klasą! bransoletki ze skóry