Każda kobieta posiada swoje potrzeby, o których niektórzy panów wręcz nie zdają sobie sprawy. Traktują oni, bowiem płeć piękną, jak kwiatek do wąchania, ale nie do poznawania. W jakim wielkim są błędzie dowiadują się, gdy zapomniana pani od nich odchodzi.

Okej, wiadomo, iż niejedna kobieta chce być jak piękny kwiat, dlatego właśnie wybiera się na zakupy, by zakupić nową strój. Wspominasz te jej zakupy: mała czarna sukienka, w
Kobieta w sukience
Autor: Belo Horizonte – MG
Źródło: http://www.flickr.com

której wielce ci się podobała, sukienka rozkloszowana, która również była bardzo szykowna (sukienka rozkloszowana z dekoltem). Nie tak bardzo ci się spodobała sukienka sportowa, ta nie była po prostu w twym smaku, za to dawniej kupiła sukienkę wieczorową, a twoi znajomi (męska część) oniemiała z zachwytu (sukienka wieczorowa do kolan). Byłeś dumny, jak z pięknie wypielęgnowanego kwiatu. Wydawało ci się, iż jest wam przyjemnie, no więc, dlaczego od ciebie odeszła.

Gdybyś rozpatrzył to wszystko doszedłbyś do kilku wniosków. Przede wszystkim jej nie słuchałeś. Gdybyś

Kobieta w różowej spódnicy
Autor: Roger Blackwell
Źródło: http://www.flickr.com

posiadł wiedzę, jak wiele razy ją z tego powodu zawiodłeś. Opowiadała tobie o czymś, co było dla niej istotne, a ty przytakiwałeś, ale następnie, kiedy nawiązywała do wcześniejszego watku to jakbyś urwał się z choinki. Jaki to jest znak dla kobiety, jak myślisz? Że jej nie szanujesz, nie obchodzą cię jej hobby i pasje, traktujesz ją jak wizytówkę, z którą można się pokazać. Nie spostrzegasz w niej charakteru.

Gdy rozpoczniesz interesować się dokładniej dotrzesz do kolejnego przesłania: nie byłeś wystarczająco dojrzały. Nawet przez myśl ci nie przeszło, iż usiłowała posiadać z tobą potomka, nie wyczułeś tego. W zamian sam zachowywałeś się jak dziecko, co w ostateczności przekonało ją do tego, iż nie jesteś materiałem na ojca. To może bezwzględne, lecz w pewnym wieku trzeba się nieco przestawić i dojrzeć, ale ty o tym zapomniałeś.

Do takich kokluzji doszedłeś. Czy są dodatkowe? Pewnie tak, lecz przyjdą one, ci do głowy później. Na razie możesz jednakże pokazać jej, iż to chwytasz, że wszystko może być jak kiedyś, oczywiście, jeżeli ty tego chciałbyś. Może po prostu przyjmiesz pozę obrażonego faceta, czym jeszcze mocniej pogorszysz swoją i tak już złą sytuację. Wybór należy do ciebie, przecież jesteś dorosły.