Młodość, to temat stale pojawiający się w rozmowach pań, w znanych gazetach oraz modnych programach telewizyjnych. Czy znane zabiegi kosmetyczne są w stanie wstrzymać czas i przywrócić atrakcyjny wygląd? A jeśli tak – to jak długo będziemy widzieć ich efekty?

Wstrzykiwanie botoxu
Autor: Dr. Braun
Źródło: http://www.flickr.com
Odmładzać się, czy nie odmładzać: to jest podstawowe pytanie.Nadchodzi taki czas w życiu każdej kobiety, w którym staje przed szklanym zwierciadłem (nie raz przed takim powiększającym) i zauważa, iż jej skóra nie jest już tak nieskazitelna, jak kiedyś. Cera robi się szara i pozbawiona kolorów. W okolicach oczu i ust tworzą się niewielkie zagłębienia, które z wiekiem stają się coraz bardziej zauważalne.

Wiele kobiet obawia się starzenia, nieodwracalnej utraty swojej młodości. Przecież piękny wygląd powoduje, iż czują się wyjątkowe i pewne siebie.

Co trzeba zrobić, aby jak najdłużej cieszyć się z atrakcyjnego wyglądu?

Na szczęście żyjemy w czasach, w których technologia i nauka skutecznie umożliwiają przedłużenie młodości. Z jakich środków korzystają kobiety w walce ze zmarszczkami i oznakami starzenia?

BOTOX

Jednym z polecanych zabiegów w walce ze zmarszczkami jest botox twarzy.Polega on na wypełnieniu zmarszczek toksyną botulinową typu A, czyli botoxem.Prawidłowo wykonany zabieg przynosi zauważalne efekty. Można z pewnością powiedzieć, że botox to prawdziwy zabójca zmarszczek. Dzięki tej substancji pozbędziemy się między innymi kurzych łapek w kącikach oczu, złowieszczej „lwiej” zmarszczki pomiędzy brwiami. Jeśli chcesz zdecydować się na botox jest jednym z kilku miast, w którym odkryjesz sprawdzonych dermatologów estetycznych, którzy zatroszczą się o wygląd Twojej skóry. Każdorazowo dokładnie sprawdź referencje lekarza.

Jeśli problematyka, która została analizowana w niniejszym artykule jest warta Twojej uwagi, to poza tym zobacz link w serwisie (http://latkowski.pl/pl/oferta/).

Zapytaj o wszelkie szczegóły i istotne informacje. Strzeż się niesprawdzonych „specjalistów”.

LIFTING TWARZY – CHIRURGIA ESTETYCZNA
Lifting twarzy jest zdecydowanie bardziej inwazyjną metodą przywracania dawnego wyglądu. Zabieg polega na chirurgicznym usunięciu nadmiaru skóry. Skutek: likwidacja bruzd, fałdów grawitacyjnych, zmniejszenie zmarszczek. Całkowity okres regeneracji po liftingu twarzy wynosi około dwóch tygodni. Jeżeli chcesz zdecydować się na lifting twarzy znów jest jednym z kilku miast, w którym znajdziesz dobrych lekarzy.

Jak znaleźć sprawdzonego lekarza?W poszukiwaniach odpowiedniego specjalisty możemy wspomóc się Internetem wyszukując przykładowo: wypełnianie zmarszczek Warszawa. Ujrzymy, że mamy nieskończoną ilość możliwości. Jednak przed podjęciem decyzji o jakimkolwiek zabiegu powinniśmy potwierdzić kompetencje lekarza. Unikniemy w ten sposób złych, a może nawet nieodwracalnych skutków nieprofesjonalnego wykonania zabiegu. Więcej na