Dla większości facetów niewiasta to nieodkryta kraina. Panowie nierzadko całkowicie nie pojmują pań – ich zachowań, pragnień, zwyczajów. Na światło dzienne pokazują się różnice w postrzeganiu rzeczywistości i systemie norm.

To naturalnie generalizacja, ale bez generalizacji nie można napisać żadnej analizy. Tak więc panie zaskakują facetów, co czasem powoduje konflikty. Dużą i raczej złą rolę posiadają różnorakie stereotypy, które rodzą się w mediach współczesnych.

Torebka Graceland
Autor: Deichmann
Źródło: Deichmann

W tym wpisie bliżej poznamy wnętrze kobiecej torebki. Szanowne niewiasty, które przeglądają właśnie ten tekst, możecie porzucić lekturę. Ten poradnik jest przeznaczony dla facetów (polecamy tutaj), którzy pragną wiedzieć, co też jest w zakamarkach tajemniczej damskiej torebki. Omawiamy 5 różnych preparatów kosmetycznych, które można zobaczyć w zwyczajnej torebce statystycznej niewiasty, np. clinique balsam. Zachęcamy do zapoznania się z tekstem.

W zasadzie każda pani trzyma tam cienie do powiek jakiejś marki. Są one konieczne, by podkreślić barwę oczu pani. Panie w średnim wieku zazwyczaj posiadają perfumy (dior fahrenheit) i krem przeciwzmarszczkowy, który hamuje pojawianie się fałd na naskórku.Przed pójściem spać panie zazwyczaj stosują jakiś fajny krem pod oczy, który ma zniwelować zmarszczki i polepszać wygląd. Niektóre kremy mają także działanie energetyzujące.Jeśli jest pora letnia i pogoda jest gorąca (w naszym kraju niezwykła rzadkość), w torebce pani na pewno znajdziesz jakieś kosmetyki do opalania. Dużo kobiet bardzo lubi się opalać, ignorując ostrzegających badaczy, którzy podkreślają szkodliwy wpływ Słońca na naskórek. Szczęśliwie, że niewiasty rozumieją, jak niezbędne są kosmetyki do opalania, które chociaż trochę osłaniają naskórek przez blaskiem.

Niektóre niewiasty, które pragną zrzucić parę kilogramów, kupują kosmetyki wyszczuplające, podobno wspierające spalanie tłuszczu. Niełatwo udowodnić działanie takich kosmetyków. Warto trzymać się zasady, że ładna forma to odpowiednia dieta oraz sport – to jedyna droga do sukcesu.