Perfumy mają niesamowitą moc. Każdy człowiek na własnej skórze odczuł tę moc – zapachy są niczym ubranie, należy je dobrze dobrać do osobowości, okazji a nawet pory dnia. Każda kobieta powinna mieć w swej kosmetyczce około dwa flakoniki perfum – jeden zapach niezobowiązujący, pobudzający oraz dodający energii – idealny na początek dnia. Drugi – trochę bardziej uwodzicielski oraz cięższy. Będzie odpowiedni na pewno porą wieczorną i nocą jeśli czeka nas wyjątkowy wieczór – jest to dobre uzupełnienie wieczornego stroju.

perfumy w drogerii
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiedni aromat do sukni jest jak zwieńczenie dzieła – każda Pani czuje się zdecydowaniedużo atrakcyjniejsza. Zdecydowanie jest to zrozumiałe – wielu Panów zwróci uwagę przedstawicielce płci pięknej, w sytuacji, gdy ta przyciągnie go zapachem. Jeśli ktoś jest zainteresowany tym tematem niech zajrzy tu: polecany odnośnik.

Każda z nas chciałaby czasami czuć się jak gwiazda estrady. To możliwe do osiągnięcia dzięki perfumom proponowanym przez piosenkarkę jaką jest Rihanna. Te perfumy to Rihanna Reb L Fleur Woda perfumowana 100 ml spray TESTER. Aromat ten zaprojektowano dla kobiet równie energicznych jak artystka – przykuwających wzrok oraz bardzo odważnych. Jest to zapach który łączy delikatne nuty owoców oraz kwiatowe z troszeczkę bardziej intensywnymi aromatami jak na przykład wanilia.

ozdobny flakonik z perfumami
Autor: Felix Padrosa Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Dla osób aktywnych, które aktywnie spędzają czas i wykorzystują cały dzień dobrą propozycją jest zapach SARANTIS C-THRU Amethyst Woman Woda toaletowa 75 ml spray. Jest to propozycja o bardzo delikatnym i pobudzającym aromacie, motywującym do aktywności każdego dnia. Właściwości takie są wynikiem zastosowania zapachów cytrusów oraz kwiatów. Bardzo lubiana przez kobiety, ponieważ aromat niezwykle długo utrzymuje się na skórze. Zapach ten jest przy tym w bardzo niskiej cenie.

Głównym atrybutem każdego mężczyzny jest jego zapach (od Rihanna). Tak jak jak kobieta do sukni, tak mężczyzna wymaga wyjątkowego zapachu zakładając swój garnitur. Dla Panów niezwykle męskich, o silnym charakterze stworzono zapach Ted Lapidus Black Soul woda toaletowa 100 ml. Nieprzeciętny aromat dla nieprzeciętnych panów. Jest przy tym niezwykle wydajny. Już niewielka ilość wystarczy, by mocny zapach utrzymywał się przez cały dzień.