Po długim czasie oczekiwania przyszła do nas wiosna. Czekaliśmy wszyscy na nią z utęsknieniem. Z chęcią zrzuciliśmy do dużej szafy puchowe kurteczki i cieplutkie kozaki. Teraz jesteśmy w stanie obnażyć troszeczkę ciałka. Ale zanim to zrobimy, dobrze jest troszeczkę o nie zadbać. Po długiej i wyjątkowo pochmurnej zimie nasza skóra jest wymęczona i szara.

Przydałby się jej nagły zastrzyk promieni słonecznych. Nie chodzi jednak o to, by zmierzać od razu do gabinetu z lampą. Jesteśmy w stanie nadawać naszej skórze piękny kolor bez takich nienaturalnych metod. Udajmy się do pobliskiej drogerii i kupmy odpowiedni scrub do ciała i balsam brązujący lub inny kosmetyk sprawdź na, np. perfumy jimmy choo. Po prysznicu nałóżmy na całe ciało pierwszy kosmetyk, a następnie wmasujmy dokładnie balsam. Dzięki temu, nasza skóra będzie rozświetlona i nabierze naturalnego, delikatnego odcienia.

plaża
Autor: 4Logis.pl
Źródło: 4Logis.pl

W czasie trwania zimowych tygodni, w momencie gdy brakowało nam słońca, spożywaliśmy zbyt duże ilości rozmaitych słodkości, które leczyły nas z depresji. W tym momencie jest pora aby zdjąć z siebie zbędne kilogramy, tak by latem można było się pochwalić powabną figurą na plaży. Właściwą dietę oraz ruch na świeżym powietrzu są w stanie wspomagać na pewno odpowiednie kosmetyki (perfumy dior). W momencie kiedy ciągle borykamy się z pomarańczową skórką, zainwestujmy w specjalny krem, który pomoże nam uporać się z tym problemem.

Pora odświeżyć naszą zmęczoną twarz. Przede wszystkim, nasza cera po zimie wymaga właściwego nawodnienia. Odpowiedni nawilżający krem to rzecz niezbędna w naszej kosmetyczce. Warto też zaopatrzyć się w porządny krem przeciwzmarszczkowy. Krem pod oczy to kolejny ważny kosmetyk, bez którego ciężko się obejść. Na noc najlepiej wybrać bardziej bogaty w składniki. Na wiosnę możemy zaszaleć z kolorami. Wybierzmy te cienie do powiek, jakie nie podrażnią nam spojówek.

Też w tym momencie powinniśmy już kupić kosmetyki do opalania. Chociaż wydaje się nam, że nie jest tak gorąco jak w lecie, to jednak słońce może mocno przygrzać. Dobrze jest mieć w torebce krem z odpowiednim filtrem, który ochroni nas przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. I jeszcze tylko wzroku (zobacz optyk batory gdynia) przeciwsłoneczne i jesteśmy w stanie czekać na lato.