Gdy przychodzi wiosna chcemy poczuć się młodziej i piękniej. Chętniej decydujemy się więc na profesjonalne zabiegi upiększające, których zadaniem jest podkreślenie oraz pielęgnowanie urody. Nowoczesna medycyna estetyczna zapewnia innowacyjne metody oraz zabiegi, po których można czuć się naprawdę wspaniale.

Zabieg kosmetyczny
Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli chce się odświeżyć skórę

Z upływem lat skóra starzeje się, traci sprężystość, łatwiej poddaje się pomarańczowej skórce oraz gromadzi tkankę tłuszczową. Nie wygląda już tak estetycznie i może stać się źródłem poważnych kompleksów. Pomyślnie istnieją operacje, które podejmują walkę z mijającym czasem i niwelują jego symptomy. Takim zabiegiem jest choćby mezoterapia, którą można wykonać w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Mezoterapia pomaga aplikować bezpośrednio do skóry cenne składniki lecznicze, jakie doskonale wpływają na regenerację skóry. Zabieg ten wykonywany zostaje metodą igłową, przy zastosowaniu bardzo cienkich igiełek albo metodą bezigłową za pomocą elektroporacji przy zastosowaniu pola elektrycznego. Źródło: Zabieg ten cieszy się sporym wzięciem, bo przynosi wspaniałe efekty w usuwaniu zmarszczek, kurzych łapek, jak też w poprawianiu kolorytu skóry.

Popraw naturę i skoryguj swe wargi

Usta to zmysłowa oraz piękna część twarzy, która znacząco wpływa na urodę. Zdarza się mimo wszystko, że nie bywa się zadowolonym z ukształtowania własnych warg i udaje się (www.solventoir.pl) na ich skorygowanie. Spośród zabiegów poprawiających wygląd ust, powiększanie ust szczyci się warte przeczytania dużym powodzeniem .

Jak zadbać o usta latem?
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Poddają się mu głównie osoby, u których jedna warga jest wykształcona w mniejszym stopniu. Zabieg bazuje na aplikacji w usta kwasu hialuronowego w postaci żelu oraz zostaje wykonany w znieczuleniu odpowiednim kosmetykiem. Efektem działań są duże oraz przyjemnie wygładzone wargi.

Przygotuj się odpowiednio do planowanych zabiegów

Każdy zabieg kosmetyczny wymaga rzetelnych przygotowań, jakie obejmują wywiad przeprowadzany przez specjalistę. Warto również pamiętać, że przed wykonaniem zabiegu wypełnienia ust trzeba na kilka dni odstawić aspirynę i leki przeciwzapalne. Nie można również poddawać ciała działaniu dużego ciepła, trzeba zatem rezygnować z solarium, sauny i opalania.