Dużo panów obecnie zauważa, że kobiety używają zbyt dużej ilości makijażu. Piszemy tu o takich zewnętrznych częściach makijażu, jak na przykład zbyt wyzywające cienie do powiek. Niestety, panie często zapominają, że urok polega na naturalności. Powodem takiego zjawiska jest to, że teraz większość fotografii celebrytek jest dopieszczana w Photoshopie.

Autor: Belenda Eco Care

Niewiastom zdaje się, że kobiety z pierwszych stron gazet są cudownie piękne, nie mają ani jednej skazy na ciele, żadnych wyprysków (dolce gabbana pour homme). A to ułuda, to kobiety jak każde inne. Można postawić wniosek, że modyfikowanie fotek oraz silny makijaż to są dwa największe kłamstwa w dzisiejszym świecie.

Lecz nie można za bardzo demonizować kobiecych kosmetyków. Efektywne preparaty, takie jak krem przeciwzmarszczkowy, pozwalają na przetrwanie piękna nawet w późnym wieku. Panowie muszą to docenić, bo najczęstszą motywacją, jaką wykazują panie stosujące takie kosmetyki jak, krem pod oczy, jest akceptacja partnera. Warto zaznaczyć, że znakomicie genetycznie obdarzone panie mogą wyglądać świetnie nawet bez tego typu artykułów (polecamy zapachy laura biagiotti), ale to jedynie mały promil populacji.

Tak samo pożyteczne są kosmetyki do opalania. Bądźmy szczerzy, opalanie się jest niekorzystne dla skóry człowieka. Z tej przyczyny każda kobieta, która uwielbia brązowić się na słońcu, musi używać stosować takie kosmetyki. UV jest fatalne dla skóry i sprawia, że traci ona płyny i starzeje się prędzej niż u tych kobiet, które nie korzystają z solariów. Oprócz tego częste wystawianie się na promienie słoneczne jest przyczyną okropnego raka skóry.

Zupełnie niepotrzebne są za to kosmetyki wyszczuplające. Ich skuteczność to raczej kwestia wyłącznie zręcznego marketingu. Drogie czytelniczki, zawsze pamiętajcie, że trasa do atrakcyjnej sylwetki idzie przez wiele trudów. Tu największe znaczenie posiadają dieta i aktywność fizyczna. Żaden specyfik nie spali tłustego brzucha po systematycznym używaniu.