Każda kobieta marzy by jak najdłużej wyglądać młodo. Używają różnego gatunku kosmetyki czy także domowe metody, aby podtrzymać młody i śliczny wygląd. Rozwój obecnej medycyny estetycznej umożliwia na używanie na skórę w celach regeneracyjnych nie tylko kosmetyków, ale również zabiegów mających poprawić jej wygląd i elastyczność.

Metody walki z rozstępami

ciekawa strona
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Tym, co spędza sen z powiek wielu kobietom prócz zmarszczek są również rozstępy. Są to pasma wrzecionowate, które występują najczęściej na powierzchni skóry brzucha, ud czy pośladków. Mogą wystąpić również na ramionach i klatce piersiowej. Ich występowanie związane jest z różnorodnymi przyczynami takimi jak: czynniki genetyczne, zbyt szybki wzrost w krótkim terminie masy ciała, brzemienność lub przyczyny hormonalne. Współczesny rozkwit dziedziny kosmetycznej i medycyny estetycznej pozwala na skuteczniejsze usuwanie rozstępów. Używanie kremów może poprawić stan skóry i skutkować zmniejszoną widoczność rozstępów. Aczkolwiek przeważnie usuwanie rozstępów dokonywane jest za pomocą medycyny estetycznej a nawet działalności chirurgicznej.

Pamiętaj – każdego dnia bądź na czasie. Wobec tego nakłaniamy Cię do przejrzenia nowego artykułu, który ukryliśmy pod wskazany linkiem. Nie zawiedziesz się!

Jednak chirurgiczne likwidowanie rozstępów jest bardzo bolesnym i ciężkim zabiegiem. Natomiast medycyna estetyczna pozwala na ich likwidowanie metodami bezbolesnymi i nieinwazyjnymi.

Innowacyjny sposób na pozbycie się zmarszczek

Pośród najczęściej wybieranych przez kobiety zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej oprócz
kosmetyczka
Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

eliminowania rozstępów są także zabiegi mające na celu wyrównanie skóry i eliminację zmarszczek. Gabinety kosmetyczne posiadają w swojej ofercie sporą gamę zabiegów zapewniających skórze zdrowy wygląd. Zabiegiem, jaki cieszy się ostatnio sporą popularnością jest Sculptra, czyli kwas polimlekowy – polecam WWW. Używany do ożywiania wytwarzania naturalnego kolagenu, zmniejsza zmarszczki, nadaje skórze większej elastyczności oraz poprawia kształt twarzy. Używany jest do odtwarzania obszerności tkanek miękkich istniejących w twarzy. Sculptra jest kwasem, który produkowany jest w organizmie, zatem jest bezpieczny ponieważ doszczętnie rozkłada się w organizmie jednostki. Doskonale sprawdza się, jako procedura nieinwazyjna przy korekcji owalu twarzy czy ujędrniania skóry.