Jak przeciętna kobieta może wytrzymać w związku ze statystycznym facetem? I w drugą stronę, jak tego typu facet daje rade z tego typu kobietą? Odpowiedzi| na takie pytanie w rzeczywistości nie znajdziemy, łączymy się w pary prowadzeni pewną głęboką tajemnicą i czemu tak to się rozwija, że ona i on, tego nikt tak do końca nie odkrył.

Naukowcy starają się to rozwiązać jakieś wyjaśnienie, ten dziwny konflikt, lecz sami znajdują się po uszy w takim kuriozalnym układzie…

Małżeństwo
Autor: Elisa Garbarino
Źródło: http://www.flickr.com

No więc czemu? Nie ma tak łatwo. Właściwie, czemu nie można zamydlać oczy i udawać, że się to zna, że znana jest ta metafizyczna, ponadczasowa prawda, iż to na nas sfrunęła łaska oświecenia, w jakiej zapakowane są tajemnice, które odkryją się jedno czary-mary, na jedną małą prośbę… Przykro mi, to tak nie działa. Nie ma czytelnych wskazówek czy nawet korzystnych przesłanek. Są poszlaki, i tak już od zawsze, nie wnoszą bowiem one niczego wartościowego do tej kwestii.

Zgodne małżeństwo
Autor: Valentina Yachichurova
Źródło: http://www.flickr.com

Z jakich przesłanek to wynika? No naprawdę ze szczegółów, z drobnych nieporozumień. Przykładowo jest taka sytuacja, chodzi o spodnie damskie. Przemawia ona, a golenie (polecamy link tu…) siedzi przy stole gdzie kończy jeść. Ona coś mówi o spodniach damskich typu rurki (rurki spodnie dla pań), później są znów spodnie [tanie spodnie jeansowe] damskie rybaczki. Ona się produkuje, opowiada, a mężczyzna niby jej słucha, niby coś mówi pod nosem, a cała ta scena nie wygląda się jak choćby nić zrozumienia. A na dodatek, jeszcze, gdy on słyszy słowo „spodnie”, i zarzut, że nie słucha, pobudza się i odpowiada, że później pojedziecie zakupić te damskie spodnie dresowe, tak jakbyś ciągle paradowała w dresach (a chodzisz przecież w nich przeważnie w domu). Więcej o spodniach dresowych oraz rybaczkach jest tu: rybaczki spodnie dla kobiety.

Sytuacja w przeciwną stronę. Jeśli mężczyźni nie słuchają kobiet to kobiety nie rozumieją zasad piłki nożnej. Taka sytuacja, oglądasz mecz ze swoją kobietą, wszystko wydaje się fajnie, przecież tyle ją prosiłeś, nareszcie wyraziła zgodę, a co najważniejsze ogląda (tak się wydaje) nawet z jakimś napięciem, co ciebie cieszy. Już pragniesz ją wycałować, postawić na piedestał i wychwalać, gdy nagle okazuje się, iż ona ciągle kibicowała tym drugim, ponieważ myślała, że Polacy biegają w tych ciemniejszych koszulkach. No w tego typu momencie brak ci cierpliwości. Obrażasz się, tym mocniej, że nasi przegrywają, tak więc czujesz się podwójnie oszukany. Co za pech!