Rozpoczęła się era kultu piękna, wszyscy chcielibyśmy utrzymać młodość i kwitnący wygląd na długo. Troska o ciało zajmuje nam na co dzień mnóstwo czasu. Dotyczy to przede wszystkim pań, ale coraz częściej także panów. Niestety biegnący czas jest dla naszego ciała bezlitosny. Co zrobić, by powstrzymać proces starzenia? Czy wystarczy co dzień smarować twarz kremami i systematycznie odwiedzać kosmetyczkę?

uroda
Autor: Prayitno / Thank you for (6 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy wiele sposobów na utrzymanie zdrowego wyglądu. W ostatnim czasie wśród dbających o urodę modne zrobiły się kosmetyki indyjskie. bez wątpienia swą sławę zyskały dzięki naturalnemu pochodzeniu. Skład kosmetyków azjatyckich opiera się głównie o wyciągi z roślin np. agrest indyjski czy dziki kaktus, które ciężko znaleźć w innych produktach dostępnych w na polskim rynku. kremy azjatyckie (oferta na ) są organiczne, toteż odpowiednie są dla różnych typów cery, nawet tych z problemami. Bogate są w naturalnego pochodzenia olejki i esencje, nie zawierające parabenów i innych sztucznych substancji. Produkty te opierają się na kulturze i roślinach azjatyckiego pochodzenia, często opierają się na tradycji ajurwedy, która popularyzuje zdrowie, harmonię i przede wszystkim bliskość natury. Piękny wygląd w znaczeniu ajurwedy nie wiąże się z obowiązującym ideałem urody. W ajurwedzie atuty zewnętrzne i wewnętrzne są ze sobą ściśle związane. Ma to istotne przesłanie w kosmetologii, gdzie widzi się piękno jako stan ogólnego kondycji fizycznej i witalności. Na polskimrodzimym rynku dostępna jest duża liczba kosmetyków indyjskich różnych marek, od kosmetyków do twarzy po odżywki do włosów. wśród propozycji sklepów z kosmetykami pochodzenia azjatyckiego są także produkty kolorowe.

kosmetyki
Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy poczuć się młodziej, polepszyć stan swojej ciała, włosów i paznokci trzeba przetestować ekologiczne produkty do pielęgnacji pochodzące z Azji. Wiele się słyszy o ich cennych właściwościach i efektach zdrowotnych – zobacz: . Jednak w zgodzie z nauką wschodu, żeby w pełni cieszyć się młodzieńczym wyglądem i odzyskać radość życia nie wystarczy troszczyć się jedynie o wygląd zewnętrzny Dopiero równowaga pomiędzy pięknem zewnętrznym i wewnętrznym umożliwi nam zyskać wymiar mistyczny.