Rozważałaś kiedyś, jak bardzo ważną funkcję dla człowieka spełniają ciuchy? Mawia się, że to nie ciuch zdobi człowieka, ale tak naprawdę nie ma pokrycia w rzeczywistości. Społeczeństwo ocenia nas – osobowość, zamożność, status –poprzez to, co mamy na sobie. Właściwy dobór stroju jest superważny, są generalnie pewne normy.

Zastanawiałaś się kiedykolwiek, jak doniosłą rolę dla człowieka spełniają elementy ubioru? Utarło się porzekadło, że to nie ciuch zdobi osobę, lecz tak naprawdę to mrzonka. Otoczenie definiuje nas – usposobienie, bogactwo, status –poprzez to, co nosimy. Odpowiedni dobór stroju jest kluczowy, istnieją w zasadzie pewne standardy. I tak na przykład do kościoła nie wolno wkraczać w krótkich spodenkach, a za to przychodzenie w garniturze na party w domu akademickim jest słabym pomysłem. Na imprezę świetnie będą nadawać się swetry Campus. Przykładów reguł jest wiele. Trzeba wiedzieć, że kształtowały się one przez dużo lat i raz na jakiś czas się zmieniają. Na meeting w pracy dzisiaj warto wsunąć buty męskie Zara, a nie adidasy. Być może w przyszłości na tego rodzaju eventach będzie się widywać mniej eleganckie stroje

Przyjrzyjmy się temu, co każdy człowiek nosi pod odzieżą. Mimo że bielizna to osobista rzecz, ma ona doniosłą funkcję w relacjach międzyludzkich, a bardziej dokładnie w relacjach romantycznych. Każda kobieta musi pamiętać, że gdy do łóżka wkrada się nuda, warto coś zrobić. Dokładnie tak, nie należy czekać na gwiazdkę z nieba, trzeba na nowo oczarować mężczyznę, aby ten uzmysłowił sobie, jak mocno pożąda swoją kobietę. W tej sytuacji trzeba iść do sklepu z ponętną bielizną i nabyć komplet, który uczyni, że ogień erotyzmu zapłonie znów. Świetnym zakupem staje się ekskluzywna bielizna Zara.

W sytuacji, gdy nie możesz sobie pozwolić na kupno eleganckich wyrobów tej renomowanej firmy z półwyspu iberyjskiego, postaw na mniej kosztowną opcję. Bielizna nocna H&M także wygląda cudownie, a kosztuje taniej.

A myślałaś kiedyś, jaka będzie moda w XXII wieku? Wielu futurologów, nie umie jednoznacznie orzec. Czy przyszłe pokolenia zdecydują się na zimną funkcjonalność i będą ubierać uniformy rodem ze Star Treka?