Zastanawiałaś się kiedykolwiek, jak doniosłą rolę dla człowieka spełniają elementy ubioru? Utarło się porzekadło, że to nie ciuch zdobi osobę, lecz tak naprawdę to mrzonka. Otoczenie definiuje nas – usposobienie, bogactwo, status –poprzez to, co nosimy. Odpowiedni dobór stroju jest kluczowy, istnieją w zasadzie pewne standardy. I tak na przykład do kościoła nie wolno wkraczać w krótkich spodenkach, a za to przychodzenie w garniturze na party w domu akademickim jest słabym pomysłem. Na imprezę świetnie będą nadawać się swetry Campus. Przykładów reguł jest wiele. Trzeba wiedzieć, że kształtowały się one przez dużo lat i raz na jakiś czas się zmieniają. Na meeting w pracy dzisiaj warto wsunąć buty męskie Zara, a nie adidasy. Być może w przyszłości na tego rodzaju eventach będzie się widywać mniej eleganckie stroje

Przyjrzyjmy się temu, co każdy człowiek nosi pod odzieżą. Mimo że bielizna to osobista rzecz, ma ona doniosłą funkcję w relacjach międzyludzkich, a bardziej dokładnie w relacjach romantycznych.

Po przestudiowaniu tego wątku, kliknij na inny pełny wpis, który posiada też fascynujące wiadomości – zobaczysz, że wciągnie Cię zupełnie.

Każda kobieta musi pamiętać, że gdy do łóżka wkrada się nuda, warto coś zrobić. Dokładnie tak, nie należy czekać na gwiazdkę z nieba, trzeba na nowo oczarować mężczyznę, aby ten uzmysłowił sobie, jak mocno pożąda swoją kobietę. W tej sytuacji trzeba iść do sklepu z ponętną bielizną i nabyć komplet, który uczyni, że ogień erotyzmu zapłonie znów. Świetnym zakupem staje się ekskluzywna bielizna Zara.

W sytuacji, gdy nie możesz sobie pozwolić na kupno eleganckich wyrobów tej renomowanej firmy z półwyspu iberyjskiego, postaw na mniej kosztowną opcję. Bielizna nocna H&M także wygląda cudownie, a kosztuje taniej.

A myślałaś kiedyś, jaka będzie moda w XXII wieku? Wielu futurologów, nie umie jednoznacznie orzec. Czy przyszłe pokolenia zdecydują się na zimną funkcjonalność i będą ubierać uniformy rodem ze Star Treka?