Sporo pań boryka się z różnymi ułomnościami własnej sylwetki. To nie znaczy że nie zdołają dobrze wyglądać. Niezależnie od wieku i wielkości kilogramów do ukrycia, prawidłowa postawa i dobrze dobrana odzież dla puszystych będzie zawsze prezentować się ładnie i schludnie. Nader znaczącą sprawą jest odzież spodnia korygująca.
Jeśli pomimo zastosowania rozmaitych sztuczek pragniesz mieć pełne przekonanie, że żadna fałdka nie wyskoczy, zdecyduj się na kupno bielizny korygującej figurę. Na rynku jest niezwykle duży asortyment, na pewno coś dla siebie odnajdziesz. Powinna być idealnie dopasowana i komfortowa.

odzież xxl
Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Panie puszyste posiadają mnóstwo plusów, z jakich muszą być dumne. Przy odpowiednim doborze ubrań mogą wyeksponować wartości swojej sylwetki i zakamuflować przywary. Sklep xxl poleca garderobę w większych rozmiarach która zadowoli każdego klienta. Mnóstwo dam myśli, że noszenie obwisłych kreacji spowoduje, że będzie wyglądać szczuplej, nic bardziej fałszywego. W rzeczywistości takie kreacje jeszcze bardziej pogrubiają. Decyduj się więc na kreacje dopasowane, jednak nie opinających figury. Nawet jeżeli mniemasz, że jesteś tęga w każdym miejscu na ciele, na pewno znajdziesz jakąkolwiek część własnego ciała która jest warta wyeksponowania. Może to być szyja, nogi, kibić. Selekcjonuj ubiory, jakie będą odkrywały tą część sylwetki. Dzięki temu zwrócisz na nie uwagę odciągając spojrzenie od pozostałych części sylwetki. Więcej na .

Jak już pragniesz koniecznie włożyć coś w prążki, to wybierz paski pionowe. Pasów poziomych wystrzegaj się jak ognia albowiem dorzucą ci jedynie kilogramów, zamiast je odjąć. Jeśli zakładasz trochę szerokie spodnie, włóż do nich dopasowaną górę i na odwrót. Dzięki temu zachowasz konieczną równowagę pomiędzy elementami ubrania.

ludzie
Autor: Gaulsstin
Źródło: http://www.flickr.com
Sklep internetowy dla puszystych proponuje ubrania o takim fasonie, żeby optycznie wyszczuplić figurę. Taką funkcję bardzo dobrze realizuje wycięcie w kształcie litery V. Góra ubrania winna być jednolita, czy też w gęste, pionowe paski, które optycznie przedłużą i wyszczuplą. Wystający brzuch ukrywa się pod bluzkami w wariancie niewielkiej bombki. Asymetryczne prążki na biodrach też są sprzyjające okazałym kształtom.